„All inclusive” i Kleszcz w nowym singlu i klipie Pokahontaz

Opublikowano: 23/05/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Na MaxFloRecTV dostępna jest kolejna wideo odsłona albumu „REnesans” duetu Pokahontaz. Tym razem jest to numer zatytułowany „All inclusive”, w nagraniu którego, obok Rahima i Fokusa wziął udział Kleszcz.

Raper, również ze stajni MaxFloRec, nie po raz pierwszy pojawi się na krążku Pokahontaz. Wcześniej znalazł się wśród gości na „Reversalu”, później kilkakrotnie przecinał też artystyczne drogi z Rahimem czy to przy okazji płyty „Cyrk na qłq” („Między piekłem a niebem”), czy „Czerni i bieli” („Dużo nie wiem”, „Łeb jak sklep”). Nagrany na beacie Magiery numer „All inclusive” kolejnym etapem tej współpracy. Dodatkowo uwiecznionym wyjątkowym teledyskiem autorstwa grupy Przedmarańcza. 

Całość stanowi piąty już zwiastun zbliżającego się wydawnictwa zatytułowanego „REnesans”. Będzie to również piąty studyjny album duetu, a Fokus i Rahim od kilku dni ujawniają jakich gości zaprosili do nagrania krążka. I tak, wiemy już, że obok wspomnianego powyżej Kleszcza, w powstaniu „REnesansu” udział wzięli donGURALesko, Vito Bambino, Minix, T. Bies, Bober, YoT, Vixen, Cheeba, Abradab Miły ATZ. Warto podkreślić, że współzałożyciela Kalibra 44 i reprezentanta Mordor Muzik na ostatnich usłyszą na płycie wyłącznie ci, którzy zamówią album w pre-orderze. Można to zrobić wyłącznie na stronie MaxFloSklepu. Premiera krążka planowana jest na czerwiec 2019 r.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: