Anderson .Paak robi to lepiej – nowy singiel i szczegóły albumu „Ventura”

Opublikowano: 08/04/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Już w tym tygodniu, konkretnie to w piątek 12 kwietnia trafi do nas najnowszy, czwarty już solowy album Anderson .Paaka. Krążek zatytułowany został „Ventura”, a gospodarzowi towarzyszą na nim m.in. André 3000, Smokey Robinson, Brandy oraz Nate Dogg!

Materiał powstał w tym samym czasie co wydany pół roku temu „Oxnard”, nie dziwi więc, że również nad powstawaniem nowej płyty czuwał, zaangażowany jako executice producer, Dr. Dre. 
„[Dre] let me have a lot of leeway on Ventura. He was like, it seems like you got it. I spread my wings on the production and on the writing and on these collaborations,” .Paak said. „Again, very ambitious, working with icons on this one as well. But it was chill working with Dre. Who else you know that will sign with Dre that’s putting out this much content in this short of a time?” – tak o współpracy z legendarnym producentem, w wywiadzie dla Esquire’a opowiedział sam Cheeky Andy.

Warto zaznaczyć, że Dr. Dre nie jest jedynym uznanym producentem, który stoi za brzmieniem numerów Anderson .Paaka, który z powodzeniem samodzielnie mógłby odpowiadać za całkowite brzmienie swoich albumów. Kolejnymi z nich są Alchemist, który znany jest ze swojego tłustego, boom-bapowego stylu oraz Fredwreck – członek producenckiego teamu Dre’a oraz autor beatów dla min. Tha Dogg Pound, Xzibita, Eminema, Game’a, i długo by jeszcze wymieniać. Breezy Lovejoy, mimo że sam sam jest producentem i multinstrumentalistą, skład do nagrywania zebrał sobie konkretny. Efekt współpracy całej trójki usłyszeć możemy w najnowszym singlu zwiastującym krążek „Ventura”. Jest to elegancji, pięknie brzmiący soulowym posmakiem utwór zatytułowany „Make It Better”. Anderson wykonuje go wraz z legendą Soulu i R&B, czołowym artystą kultowej wytwórni Motown, Smokey Robinsonem. Romantyczną historię opowiedzianą w eleganckim stylu przez rewelacyjnych wokalistów teledyskiem zobrazował natomiast Andy Hines mający na koncie klipy dla np. Drake’a, A$AP Rocky’ego i Ferga, Buddy’ego czy Juicy J’a. Tutaj stawia się na jakość!

I mamy duże przeczucie, graniczące prawie z pewnością, że tak jak rewelacyjnie brzmi powyższy singiel, brzmieć będzie cała „Ventura”. Swoją opinię zweryfikujemy już za kilka dnia, a Wy poniżej sprawdzić możecie okładkę najnowszego albumu Anderson .Paaka oraz listę utworu jakich na nim uświadczymy.

Anderson-.Paak-Ventura-okładka

Anderson .Paak – Ventura

01. Come Home (feat. André 3000)
02. Make It Better (feat. Smokey Robinson)
03. Reachin’ 2 Much (feat. Lalah Hathaway)
04. Winners Circle
05. Good Heels (feat. Jazmine Sullivan)
06. Yada Yada
07. King James
08. Chosen One (feat. Sonyae Elise)
09. Jet Black (feat. Brandy)
10. Twilight
11. What Can We Do? (feat. Nate Dogg)

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: