Białas zabił człowieka

Opublikowano: 01/02/2020
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Spokojnie, to tylko tytuł film, jakim Białas zainaugurował premierę swojego nowego wydawnictwa. Aczkolwiek nieco kontrowersyjny. Jak i cały film „Białas zabił człowieka”, który na YouTube opatrzony został komunikatem o treściach nieodpowiednich dla osób niepełnoletnich.

I teraz zastanawia nas ile osób poniżej 18-go roku życia było na wczorajszym SB FFestivalu. Dlatego, że właśnie podczas czwartej edycji tego wydarzenia jego uczestnikom zaprezentowany został obraz w reżyserii Tomasza Chrapusty. Ale my nie o tym, dzieciaki w necie i tak znaleźć mogą gorsze rzeczy. A „Białas zabił człowieka” niesie za to za sobą nowe wydawnictwo muzyczne współzałożyciela SBM. Wydawnictwo w postaci epki „H8”, która z resztą najpierw usłyszeć można było na żywo, a dopiero następnie trafiła do sieci. I my właśnie o tym. Nowy materiał od Białasa składa się z 10 tracków, z czego 4 to video skity oraz wspomnianego krótkometrażowego filmu. Całość zamieszczona została w nocy z 31-go stycznia na 1-go lutego 2020 na YouTube oraz trafiła do serwisów streamingowych.

Premierę swojego nowego wydawnictwa Białas opatrzył również dość obszernym i osobistym komentarzem, który pojawił się w jego mediach społecznościowych. Beezy tłumaczy nam w nim skąd obecnie u niego taka tematyka na tapecie. Szczegóły epki „H8” w postaci tracklisty, listy gości i producentów oraz odsłuchu.

Białas – H8

1. Drift ft. Mata (prod. Lanek)
2. Skit 1
3. Ból dupy ft. ADM (prod. Got Barss)
4. Zło jest wszędzie ft. Bedoes (prod. Lanek)
5. Skit 2
6. Pasy ft. Beteo (prod. Lanek)
7. Skit 3
8. Smutne miasteczko ft. Szpaku (prod. Deemz)
9. Sweet Home ft. White 2115 (prod. PSR)
10. Skit 4

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: