Bonson „Królu Złoty” – tracklista, producenci i start preorderu

Opublikowano: 29/01/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Zagęszczają się ruchy promocyjne wokół nowego albumu Bonsona, co cieszy nas niezmiernie. Właśnie wystartował preorder krążka „Królu Złoty”, poznaliśmy także tracklistę płyty oraz wyjątkowo długą, jak na Bonsa, listę producentów zapowiedzianego na 27-go marca materiału.

„Królu Złoty”, jak zapowiada sam autor oraz wydawca płyty – Def Jam Recordings Poland, to jego „najbardziej nieoczywista” produkcja. Bonson, jak dotąd, nie współpracował również, przy jednym krążku, z tak liczną grupą producentów. Zapowiada więc się nam materiał o szerokim brzmieniow spektrum. Wystarczy wspomnieć, że beaty na najnowsze wydawnictwo Damiana dostarczyli m.in. AWGS, Soulptete, Winyla Trzaski, Pelo i Barto’cut12. A to nie koniec niespodzianek, gdyż na krążku pojawi się także kilku gości, których ksywy będą sukcesywnie ujawniane. Pełną tracklistę płyty „Królu Złoty” znajdziecie poniżej. Po preorder, wzbogacony o dwa bonus tracki, odsyłamy Was natomiast na stronę https://bonson.store/ , gdzie znajdziecie także limitowaną edycję premium „Króla Złotego”.

Na osobny akapit zasługuje również sam tytuł najnowszego albumu szczecińskiego MC. „Królu Złoty” stanowi bowiem „ironiczne odwołanie do osobowości Bonsona. Artysta znany jest z dość hulaszczego trybu życia, sukcesywnie jednak w jego życiu następuje stabilizacja. Stara się opierać pokusom, mimo to demony często czekają za rogiem i nie zawsze udaje się odeprzeć ich atak. „Król się bawi złotem płaci”, ale czy wszystko złoto co się świeci? Czy wszystko jest tak kolorowe i fajne jak się wydaje?” Przekonamy się już 27-go marca 2020 roku.

Bonson-Królu-Złoty-okładka

Bonson – Królu Złoty

1. Najlepsze Rzeczy prod. ClearMind
2. Nikt Tu prod. AWGS
3. Zepsuty Ludzik prod. AWGS
4. Szminka Na Szkle prod .SoulPete
5. Bracie Mój Prod. Winyla Trzaski
6. Mama Tried Her Best prod. AWGS
7. Mała Lady Punk prod. Ramzes
8. Złap Mnie prod. Pelo
9. Vibe Killer prod. Barto’cut12
10. Aha prod. AWGS
11. Noc Polarna prod. Pelo
Bonus Tracks
1. Hit The Road prod. Ramzes
2. (Nie) Najlepszy prod. Carter

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: