Cypress Hill prezentują kolejny klip z „Elephants On Acid”

Opublikowano: 13/03/2019
Autor: Mariusz Kaszuba
Zdjecie newsa

Od premiery „Elephants On Acid”, ostatniej płyty w dyskografii legendarnej ekipy Cypress Hill minęło już pół roku, a panowie obecnie są w trasie po Stanach i Meksyku promując wspomniany materiał.

Jednak mimo natłoku zajęć nic nie stoi na przeszkodzie, aby w międzyczasie wypuścić kolejne wideo ze „Słoni”, tym razem do kawałka „Pass the Knife” wyprodukowanego oczywiście, jak reszta numerów przez Dj Muggsa. Obrazek jest dziełem Myster Dl`a, zrealizowanym dla  ILL Mannered Films, które dotychczas można było kojarzyć ze współpracy z takimi osobami jak Rock z Heltah Skeltah, Termanology, Styles P czy Edo G i Da Bulldogs. Nowy klip został zarejestrowany podczas koncertu jaki odbył się 5 marca w bostońskim klubie House Of Blues. Co bardziej spostrzegawczy pewnie dostrzegą na dalszym planie, za deckami osobnika łudząco podobnego do Mixmaster Mike`a i nie będą w błędzie, gdyż ten jest dj` em podczas całej odbywającej się własnie trasy.

Cóż zachęcamy do sprawdzenia i jednocześnie pozwolimy sobie wrzucić również cały odsłuch „Elephants On Acid” w ramach odświeżenia, tudzież dla wszystkich spóźnialskich, którzy dotychczas jeszcze nie przesłuchali go od A do Z.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: