Cypress Hill zapowiadają film dokumentalny z okazji 30 lat działalności na scenie!

Opublikowano: 21/09/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

O ekipie Cypress Hill jest ostatnio głośno głownie za sprawą premiery nadchodzącej płyty „Elephants On Acid” , która wypada już za kilka dni, 28 września, i którą w chwili obecnej można zamawiać już nie tylko przez oficjalny sklep Cypress, ale także przez nasze rodzime kanały dystrybucji, w tym na stronie empik.

Jednak poza długo oczekiwanym albumem panowie zaserwowali swoim fanom jeszcze jedną niespodziankę. Niebawem mianowicie ukaże się film dokumentalny z okazji 30 lecia działalności scenicznej zespołu, w którym chłopaki przedstawią nam z własnej perspektywy jak doszło do stworzenia jednej z najbardziej wpływowych, charakterystycznych i kultowych grup. Nie tylko na scenie hip hopowej, ale w historii całej muzyki popularnej. Zobaczymy m.in wspomnienia z legendarnego koncertu na Woodstock ’94, gdzie B Real część sztuki zagrał w hawajskim lei uplecionym z liści konopi, a jak wiemy w końcu Cypress Hill są namiętnymi palaczami i promotorami globalnej legalizacji marihuany.

Czekamy i mamy nadzieje że obraz nie ukaże się wyłącznie w wersji cyfrowej lecz również na płycie DVD i będzie można go postawić obok innych klasyków pokroju chociażby Wild Style czy Scratch.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: