Ghostface Killah wypuścił pierwszy singiel, którym zapowiada nowy album

Opublikowano: 08/07/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Wszyscy fani Wu-Tang Clanu powinni czuć się w tym roku usatysfakcjonowaniu. Co prawda, nowego albumu zespołu nie otrzymamy, ale za to wiosną tego roku na rynku pojawiło się EP promujące dokumentalną serię „Wu-Tang: Of Mics & Men, we wrześniu premierę będzie miał fabularny serial „Wu-Tang: An American Saga”, a swój nowy solowy album właśnie zapowiedział Ghostface Killah.

Dennisa Colesa bez wahania określić można jako najbardziej aktywnego muzycznie reprezentanta Clanu. Od czasu wydania kultowej solówki „Ironman” w 1996 roku Tony Starks nie zaliczył większej, wydawniczej przerwy, a najnowszy długogrający krążek, projekt stworzony wraz z trio Czarface, ukazał się jeszcze w tym roku. Ostatni jednak w pełni solowy album Ghostface wypuścił przed czterema laty, a była to kontynuacja współpracy z producentem Andre Youngiem pod postacią albumu „Twelve Reasons to Die II”.

Troszkę więc za Pretty Toney’em w pełni solowym wydaniu się stęskniliśmy. Długo na szczęście już czekać nie musimy, gdyż najnowszy krążek GFK ukazać ma się 12 sierpnia. Wydawnictwo zatytułowane zostało „GhostfaceKillahs”, a wypuszczony w dniu dzisiejszym singiel „Conditioning” stanowi jego pierwszą zapowiedź. Wyprodukowany przez Danny’ego Caiazzo numer zobrazowany został dodatkowo fabularnym i trwającym ponad 7-minut teledyskiem, za którego reżyserię odpowiada Rock Davis. W samym klipie znaleźć możemy sporo nawiązań do tzw. heist movies, jak np. „Triple Frontier”, „Dead Presidents” czy „Point Break”. Nam natomiast zamaskowana twarz Ghostface Killera kojarzy się z czasami debiutu Wu-Tang Clanu kiedy to GFK nie mógł, ze względu na problemy z prawem, pokazać swojej twarzy w klipach promujących album „Enter the Wu-Tang”. Czekajcie na więcej informacji na temat „GhostfaceKillahs”! Przeczuwamy, że będzie to udane wydawnictwo!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: