„Głucha Noc 2” – Peja zaprezentował kontynuację legendarnego numeru

Opublikowano: 15/11/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

„Głucha Noc” to bez wątpienia jeden z największych hitów poznańskiego rapera. Po 17 latach od wydania krążka „Na Legalu?” Peja zaprezentował follow-up do tego właśnie kawałka. Tym razem ze Stanem Borysem już na legalu!

Za produkcję „Głuchej Nocy 2” odpowiada Magiera (przypomnijmy tylko, że producentem części pierwszej z Medi Top Glonem i Mienthom na featuringu był sam Rychu). Realizację klipu natomiast według pomysłu Peji i Kobry powierzono brevko_art. Jak wyszła „Głucha Noc 2”, sprawdźcie sami!

Najnowszy album założyciela Slums Attack zapowiada się jako bardzo ciekawe wydawnictwo, głównie ze względu na obecnych na nim gości. Peja na album zatytułowany „25_godzin” zaprosił bowiem Beteo, Kaza Bałagane i Young Igiego, co wielu może zaskoczyć. Poza tym uświadczymy gościnne zwrotki od m.in. Blokkmonsta, Kafara, Jongmena, Gandziora, Eripe i Kobry. A także wspomnianego współzałożyciela kultowego zespołu Blackout – Stana Borysa, który (również przypomnijmy) w pierwszej części „Głuchej Nocy” znalazł się na nielegalu, a sprawa wykorzystania fragmentu utworu „Chmurami Zatańczy Sen” trafiła do sądu. Dla nas jednak najważniejszym featuringiem na nowym krążku Rycha jest gościnny występ legendy rapu ze Stanów – Edo G! Za całkowitą produkcję „25_godzin” odpowiada Magiera, a sam Peja mówi o nim, że jest to: „Nowe brzmienie choć ten sam team od 18 lat. 18 studyjna płyta w 2018 roku”. Ujawniona została również okładka albumu na temat, której Rychu dodaje, że „Te kwiaty to moje 24 h – podczas, którego robię mnóstwo rzeczy od obowiązków domowych począwszy na pracy studyjnej i milionie innych kończąc. Ten jeden kwiatek, który tli się na żółto to paliwo, które napędza mnie do działania pomimo złamania zasad HALT (po pierwsze stop ale prócz tego Hungry/Angry/Lonely/Tired) Kiedy wszystko co może zagrozić mojej trzeźwości realnie mnie dopada (w wyniku własnego zaniedbania np teraz gdy siedzę po 16 h i pracuję czy to przy płycie lub pokrewnych projektach (25 lecie) – ta symboliczna 25 h jest moim światełkiem w tunelu cokolwiek to oznacza…”. 

View this post on Instagram

@rps_klasyka_com @dvj.rink @gandiganda_pcp ❗️❗️❗️Siemanko!❗️❗️❗️Czas na podgląd frontu okładki. Autorem tego mini arcydzieła jest nieoceniony @boomskimarcin Jeszcze dziś uruchomię preorder albumu 25_godzin, który znajdziecie na www.pejaslumsattack.com. Ta płyta to blisko rok mojej pracy z Magierą. W wersji deluxe otrzymacie 2 dodatkowe utwory i dodatkową grafikę. 18 zajebistych traków. Szczerze? Dawno nie nagrałem albumu (SŻG), którym tak bym się jarał od dłuższego czasu. W zasadzie w przeddzień premiery zawsze mam już dość jakiegokolwiek odsłuchu. Dziś jest inaczej. Nowe brzmienie choć ten sam team od 18 lat. 18 studyjna płyta w 2018 roku:) Nie wierze w przypadki:) Cokolwiek to oznacza mam tą przyjemność i szczęście ogłosić moją muzyczną pełnoletniość. Na tę 18-stkę mogę dodać coś na temat okładki. Te kwiaty to moje 24 h – podczas, którego robię mnóstwo rzeczy od obowiązków domowych począwszy na pracy studyjnej i milionie innych kończąc. Ten jeden kwiatek, który tli się na żółto to paliwo, które napędza mnie do działania pomimo złamania zasad HALT (po pierwsze stop ale prócz tego Hungry/Angry/Lonely/Tired) Kiedy wszystko co może zagrozić mojej trzeźwości realnie mnie dopada (w wyniku własnego zaniedbania np teraz gdy siedzę po 16 h i pracuję czy to przy płycie lub pokrewnych projektach (25 lecie) – ta symboliczna 25 h jest moim światełkiem w tunelu cokolwiek to oznacza:-) zapraszam do wypowiedzi i miłego dnia! PS. Wyczekującej info odnośnie preorderu Z KTÓRYM OCZYWIŚCIE WYSTARTUJE NOWY KLIP:-) fot @pejaslumsattack

A post shared by Peja Slums Attack (@pejaslumsattack) on

Okładka albumu Peji "25_godzin"

Peja – 25_godzin

1. Intro
muzyka: Magiera
2. Tu jest najlepiej
muzyka: Magiera, słowa: Peja, scratch & cuts: DVJ. Rink
3. 25_godzin
muzyka: Magiera, słowa: Peja
4. Real Talk
muzyka: Magiera, słowa: Peja
5. Moja ambicja feat. Brahu & DVJ. Rink
muzyka: Magiera, słowa: Peja, Brahu,
scratch & cuts: DVJ. Rink
6. Drama
muzyka: Magiera, słowa: Peja
7. Nie bądź zdziwiony feat. Kaz Bałagane & Young Igi
muzyka: Magiera, słowa: Peja, Kaz Bałagane, Young Igi
8. Być jak Nasir Jones
muzyka: Magiera, słowa: Peja
9. Głucha Noc 2 feat. Stan Borys
muzyka: Magiera, Peja, słowa: Peja, Stan Borys
10. Amber feat. Beteo
muzyka: Magiera, słowa: Peja, Beteo
11. Na tych ulicach feat. Blokkmonsta, Azyl, Kafar, Jongmen & Gandzior
muzyka: Magiera, słowa: Blokkmonsta, Azyl, Kafar, Jongmen, Gandzior & Peja
12. Życiówka
muzyka: Magiera, słowa: Peja
13. Uważaj czego sobie życzysz feat. Edo G, Clementiono & DJ. Eprom
muzyka: Magiera, słowa: Edo G, Peja, Clemention, scratch & cuts: DJ. Eprom
14. Powracający sen
muzyka: Magiera, słowa: Peja
15. W potrzasku
muzyka: Magiera, słowa: Peja
16. Przemoc i Sex feat. Hellfield
muzyka: Magiera, słowa: Peja, Hellfield
17. Tylko zwycięstwo feat. Patokalipsa, Kobra & DVJ. Rink
muzyka: Magiera, słowa: Peja, Eripe, Delekta, Zygson, Kobra
18. Gdy jest po wszystkim
muzyka: Magiera, słowa: Peja

Album „25_godzin” na sklepowe półki trafi 14 grudnia. Preorder wydawnictwa zamówicie na stronie www.pejaslumsattack.com

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: