Gruz Braders, czyli Bonson,Głowa PMM i TKZetor wypuścili swój pierwszy numer i klip

Opublikowano: 20/09/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Boom Bap proszę państwa! I to brudny i dudniący, czyli taki jak lubimy najbardziej. Gruz Braders, czyli zespół powołany do życia przez Bonsona, Głowę PMM i TKZetora wypuścił właśnie pierwszy singiel zwiastujący album „Grudki, smutki, rap do wódki”. 

Pierwszym wypuszczonym przez Gruz Braders numerem jest kawałek zatytułowany „Gigant”, do którego beat dostarczył KPSN. Co do samego materiału „Grudki, smutki, rap do wódki”to jak mówi nam opis przygotowany przez wydawcę krążka, wytwórnię Stoprocent, „trójka szczecińskich raperów nagrała płytę pełną brudnych i trafnych wersów, w których wyraźnie usłyszymy klimat przesiąkniętych alkoholem chodników. Żaden z nich nie przebiera w słowach, opisując rzeczywistość taką jak widzi. W niektórych numerach rozliczają się oni z otoczeniem i pokazują realia polskich podwórek. W innych przenoszą słuchacza w tryb sytej domówki, z której nikt nie chciałby wyjść. Za znaczą część warstwy muzycznej utworów odpowiada KPSN. Na płycie usłyszymy również produkcje Matka i Jack Frosta”. Poniżej znajdziecie także okładkę, oraz tracklistę albumu Gruz Braders -projektu, za którego realizacją stoją Bonson, Głowa PMM oraz TKZetor.

Album Gruz Braders „Grudki, smutki, rap do wódki” ukaże się 16.11.2018 nakładem wytwórni Stoprocent. Wydawnictwo w wersji specjalnej zawiera jeden krążek z 12 utworami oraz bonus CD z 2 dodatkowymi numerami, remixem, instrumentalami, acapellami oraz autografami. Oprócz tego dostępny jest również specjalny pakiet, który zawiera koszulkę Gigant w wybranym rozmiarze.

Gruz Braders – Grudki, smutki, rap do wódki

1. Na ośce bez zmian
2. Ja to ja
3. Nie byłem nigdy
4. Nie moje miejsce
5. Gigant
6. Widziałeś go?
7. Jam
8. Proszę mnie nie wkurwiaj
9. Zabrani
10. Od poniedziałku
11. Nie ma mnie dla nikogo
12. Żyła wódna

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: