Hemp Gru powraca z nowym albumem na 20-lecie istnienia

Opublikowano: 04/07/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W listopadzie tego roku legendarnemu zespołowi Hemp Gru stuknie 20 lat istnienia na scenie. Z tej okazji Wilku, Bilon i Żary przygotowują dla swoich fanów nowy, jubileuszowy album. Nagrany po sześciu latach przerwy w zespołowej działalności! 

I jak sami przyznają: „Jest nam miło poinformować, że staje się faktem to, na co czekało wielu z Was! Po latach ciszy nadchodzi jubileuszowy album HEMP GRU (…)”. 
Do tej pory spod szyldu HG wyszły dwa długogrające albumy: „Klucz” z 2004 roku i wypuszczona 5 lat później „Droga”. Oprócz tych pozycji, warszawski skład ma w swojej dyskografii również fonograficzną trylogię, na którą składają się epki „Jedność”, „Lojalność”, „Braterstwo”. Najnowszy krążek Hemp Gru zatytułowany został natomiast „Eter”, a sam zespół gwarantuje, że „będzie to prawdziwa uczta dla słuchaczy!”. Czekamy!

View this post on Instagram

Jest nam miło poinformować, że staje się faktem to, na co czekało wielu z Was! Po latach ciszy nadchodzi jubileuszowy album HEMP GRU zatytułowany "ETER", w listopadzie mija okrągłe dwadzieścia lat wspólnej drogi, dlatego nakładem wytwórni Hemp Rec. postanowiliśmy wydać krążek. Gwarantujemy, że będzie to prawdziwa uczta dla słuchaczy! Blesss. 💣💥👊🎶 #hempgru #hg #diilgang #jlb #diil #hemprec #hempstudio #wdz #swd #zary #bpp #hempszop #moc #album #muzyka #rap #prawdziwyrap #blesss #family #klucz #droga #jednosc #lojalnosc #braterstwo #eter #listopad @zary_official @szwedswd @wdzone @gramoko @oesuone @steez83 @cent179 #nazawszedobramarka #streetuniversity #diilordie

A post shared by HEMP GRU (@hempgru_official) on

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: