Historia Molesty Ewenement opowiedziana w serialu HBO

Opublikowano: 14/04/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W jednym z rozmów przeprowadzonych w ostatnim czasie wywiadów w związku z premierą albumu „Twarzova”, Vienio ujawnił, że stacja HBO jest w trakcie realizacji serialu opowiadającego historię zespołu Molesta Ewenement. 

Współzałożyciel legendarnego już składu informację tę zdradził w opublikowanym przed kilkoma dniami wywiadzie opublikowanym dla kanały NovyTV. „…Powstaje teraz dokument o Moleście produkowany przez HBO. Tak, że już mogę wam powiedzieć, że będzie wielki dokument. Prawdopodobnie będziecie się mogli dowiedzieć z każdej perspektywy jak to było. Co mówił Włodek na ten temat, co mówił Pelson i Wilku. Co mówili przyjaciele nasi z każdych stron. Czekajcie na to, to się dowiecie. Mamy nie robić dokumentu, żeby legenda została w waszych głowach? Bzdura, kurwa. Po to są dokumenty żeby to właśnie rozpracowywały, upamiętniały i pokazywały jak to było. Tak to było.” Czekamy mocno, żeby dowiedzieć się jak to było.

Temat serialu dokumentalnego opowiadającego historię Molesty Ewenement wywołany został przy okazji wątku dotyczącego rozpadu zespołu: „…jestem tu, gdzie jestem, dzięki temu co się stało w zespole Molesta. Nie używałem jakiś, które były obciążone jakimiś pretensjami czy czymś. To myślę sobie, dlaczego mam nie powiedzieć prawdy, jeśli ktoś mnie pyta. Ja jestem fanem prawdy. Mogę powiedzieć jak było i to jest dla mnie i to jest dla mnie podstawowe żeby to przekazać tak jak to było. Nikomu żadnej legendy nie zabieram bo po prostu prędzej czy później by to wyszło…”. Całość rozmowy z Vieniem sprawdzić możecie poniżej.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: