Kali ujawnił gości zaproszonych na album „Chudy Chłopak”

Opublikowano: 02/06/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Na chwilę przed wyprzedaniem całego przewidzianego na preorder nakładu albumu „Chudy Chłopak” oraz na tydzień przed premierą tego wydawnictwa, Kali ujawnił listę gości zaproszonych na przygotowywany z Magierą krążek. A jacy raperzy nagrali swoje zwrotki na czwartą solówkę założyciela Ganja Mafii dowiadujemy się z okładki specjalnego zinu.

Specjalnie wydany na potrzeby albumu „Chudy Chłopak” papierowy magazyn dołączony został do limitowanych egzemplarzy krażka, które nabyć mogliście jedynie w przedsprzedaży. Zakończona została ona w dniu wczorajszym z wynikiem Kali: zero preorderów w sprzedaży – Fani: wykupili wszystkie. W mediach społecznościowych reprezentanta Krakowa znaleźć możemy jednak krótką relację prezentującą nam zawartość tego Zinu. I z niej właśnie dowiadujemy się kogo usłyszymy u boku Kaliego na albumie „Chudy Chłopak”. I tak. Oprócz Włodiego, którego słyszymy w opublikowanym już singlu „Mary Jane”, na wyprodukowanym przez Magierę krążku uświadczymy także O.S.T.R.A’a, Hadesa, Mioda, Bob One’a oraz WYP3. Wszystkich entuzjastów legendarnego Wzgórza od razu sprowadzamy jednak na ziemię, ze składu pojawiają się jedynie Borixon i Wojtas. Sama „gazetka” również prezentuje się bardzo ciekawie. Oprócz wywiadów z autorami „Chudego Chłopaka” znajdziemy także historię pewnego freestylu WYP3, sądowe akta Kaliego, ranking Mioda czy „dziesięć fundamentów sukcesu Ostrego”.

 

Na tydzień przed sklepową premierą płyty „Chudy Chłopak” opublikowany został również kolejny numer jaki znajdziemy na tym wydawnictwie. Tym razem jest to track zatytułowany „Hamlet”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: