KęKę: „Pora mówić nara”

Opublikowano: 16/07/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Zgodnie z zapowiedzią, w dniu dzisiejszym do sieci trafił najnowszy singiel promujący nadchodzący coraz większymi krokami najnowszy album KęKę. Numer zatytułowany „Pora mówić nara” jest kolejną odsłoną tematów jakie raper eksploruje na krążku zatytułowanym „Mr KęKę”.

Radomianin w wypuszczonym jako pierwszym singlu „Safari” odsłonił przed nami swoje bardziej agresywne oblicze. Następnie, w kolejnym singlu zwiastującym „Mr KęKę” pokazał nam jaką radość czerpie ze swojego obecnego życia. Następnie nastąpiła chwila refleksji w „Myślę o tym”, by w „To tylko rap” uderzyć już w maksymalnie przebojowe klimaty. Teraz w najnowszym, wyprodukowanym przez @PSR singlu pt. „Pora mówić nara” KęKę powraca do refleksji nad życiem i można powiedzieć, że zrobiło się wręcz smutno. Dlaczego to już dowiecie się odpalając najnowszy singiel zwiastujący album „Mr KęKę” zobrazowany klipem, za którego realizację odpowiada ekipa 9LITER FILMY. A my KiKiemu do przekazania mamy jedno: wcale nie „Pora mówić nara”!

„Mr KęKę” na światło dzienne wyjdzie 13-go września, a kilka dni później wyjedzie w Polskę, by spotkać się z fanami na koncertach. Więcej o trasie koncertowej KęKę związanej z promocją najnowszego albumu dowiecie się w tym miejscu.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: