Kolejnym artystą na tegorocznym Hip Hop Kempie… możesz być Ty!

Opublikowano: 07/06/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

I to jest info! Wszyscy Kempowicze z wyrobionym ‚festival creditem’, nie żadni sezonowcy, doskonale wiedzą, że co którąś edycję Hip Hop Kempu, organizatorzy Festiwalu z Atmosferą dają szanse wystąpić na jego scenie samym jego uczestnikom spośród których część wtedy nagrywających debiutantów z legendarnego pola namiotowego trafiła wprost do pierwszej ligi rodzimych mc’s.

I tak, doskonale pamiętamy „Hip Hop Kemp Anthem – Polish Underground Allstars”, który umilał nam podróż Kempobusem do Hradec Kralove w 2007 roku i zwrotki m.in. Flinta i Rasa. Pamiętamy również 11. edycję Festiwalu z Atmosferą i towarzyszący nam podczas niej „Polski Hymn Hip Hop Kemp”, który wspólnie wykonali, wtedy jeszcze szerzej nie znani, Białas, Bonson, Oxon, Bisz, Leh, Śliwa, Hryta, Flint, Green i Cira. Najnowsza i ostatnia jak dotąd „kempowa pieśń” rozbrzmiała w roku 2015, a wykonali ją Bonez, Solar, Rewers, Proceente, Kaspe, PawOnes, Szary, Kuba Knap, Ego (Kontrafakt) i Peus. W tym roku na kempowej scenie natomiast wystąpić możesz Ty!

Mało który festiwal w Europie obrósł tak zasłużoną legendą jak czeski Hip Hop Kemp. Już po raz osiemnasty tysiące fanów kultury Hip Hop pojawią się w Hradec Kralove by wspólnie, przez 3 dni kręcić wielki, pozytywny melanż na rapie. Program imprezy już imponuje, kusząc wykonawcami jak: Tech N9ne, Token, Hocus Pocus, Masta Ace, Pharaohe Monch czy nasi Włodi, Sarius, Tede, Słoń czy Bisz & B.O.K. Obok nich na kempowej scenie możesz stanąć także Ty, bo organizatorzy postanowili ponownie oddać dwa pełnoprawne sloty wykonawcom wyłonionym z internetowego głosowania!

Zasady konkursu są bardzo proste. wystarczy, że w komentarzu pod TYM POSTEM -> http://bit.ly/zagrajnakempie wrzucisz link do swojego kawałka (YouTube, Soundcloud etc.), a ten spodoba się kempowiczom! 10 zgłoszeń, które zbiorą do 13 czerwca najwięcej reakcji + 6 kolejnych, które wybierze jury dostanie się do oficjalnego turnieju, który w formule play-off (będą decydowały wyłącznie głosy fanów!) wyłoni zwycięzcę już 29 czerwca!

1/8 finału – od 13 do 20 czerwca
1/4 finału – od 21 do 24 czerwca
1/2 finału – 25 i 26 czerwca
Finał od 27 do 29 czerwca

Wygrany złapie od organizatorów pełnoprawny slot w słynnym Hangarze wraz z akredytacjami i hotelem dla 4 osób, natomiast drugie miejsce dostanie swój koncert na Corner Stage i wejście na pole namiotowe dla artystów!

Niech wygra najlepszy! Życzymy powodzenia!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: