Kuba Knap zapowiedział nowy album i to podwójny

Opublikowano: 26/03/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Odnosimy wrażenie, że Kuba Knap jest obecnie jednym z bardziej aktywnych wydawniczo raperów na naszej scenie. W 2k19 materiału od reprezentanta WCK otrzymaliśmy sześć krążków, a w sieci właśnie pojawiła się informacja, że Knapiwo wjeżdża z nowym albumem! Tym razem dwupłytowym! I nie przeszkadza nam to wcale, wszak skille u tego MC są na równi ze wzrostem.

Przygotowany na dwóch płytach materiał zgrabną klamrą spiąć ma ostatnie trzy lata wojaży i nagrywek jakie zaliczył gospodarz albumu. Knapiwo leci tłusto na wysmażonych przez Młodego bitach w „Kuchni Polskiej” i stawia „Fundament” pod kolejne ruchy w legendarnej kolaboracji, która póki co pozostaje tajemnicą. Materiał na ten moment promuje wypuszczony w styczniu numer pt. „Łomot”.

O najnowszym wydawnictwie z Tipi Knapa sam Kuba natomiast wypowiada się tymi słowami: „Pisałem ten album między zimą 2017 a latem 2018 w mocno samotnym, ale ważnym okresie życia. Musiałem poustawiać się moralnie, zadaniowo i zajawkowo na nowy etap, rozliczając młodość i próbując dostrzec nadzieję na przyszłość w raczej nieciekawej codzienności. Grochów dobrze chowa, to wiadomo nie od dziś. Mnie też poukładał w głowie i wlał w serducho dużo wiary, że będzie dobrze. Ten album to wynik rozmyślań, utwierdzania się w przekonaniu i słuszności niektórych postaw i odrzuceniu zbędnych elementów życia. Świat mi się skurczył, ale dałem radę się przed nim pokłonić i dzięki temu urósł ogromnie, więc teraz mam co zwiedzać”.

A najlepiej będzie i tak, jeśli sami wysłuchacie co do powiedzenia ma Wam sam Kuba na temat swojego najnowszego albumu, którego premiery (dostawy) spodziewać możecie się przed majówką. Oczywiście, jeżeli ówcześnie zamówicie „Kuchnie Polską” i „Fundament” w sklepie WCK. Tracklisty obu płyt znajdziecie poniżej.

Kuba Knap – Kuchnia Polska

1. Ciemny las
2. RKS Orzeł piano Run Forest
3. Łomot gościnnie Dj HWR
4. Średnie ogólne
5. Bąbel nie śpij gościnnie Gruby Józek
6. Jeśli szukasz gościnnie Dj Chwiał
7. Światło
8. Światła nie da się schwytać
9. Gotowy na cud gościnnie Jovi
10. Szlachta gościnnie Gruby Józek
11. Kuchnia Polska gościnnie Dj Bulb
12. Do zobaczenia na szlaku

Kuba Knap – Fundament

1. Cudze, nasze gościnnie FALCON1
2. CTC GTG gościnnie FALCON1
3. Grochowskie momenty gościnnie Mada, FALCON1
4. Il Colazione
5. 4m2
6. Wzrasta gościnnie FALCON1
7. Petarda gościnnie FALCON1
8. Że da się
9. Inmajsoul
10. Kokosy (Bonus)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: