Łona i Webber błagają – „Stop, Nadiu”

Opublikowano: 28/02/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Dokładnie 22 kwietnia miną 4 lata od wydania „Nawiasem mówiąc”, ostatniego studyjnego projektu Łony i Webbera. Dziś ten sympatyczny duet ze Szczecina dał nam jasno do zrozumienia, że jeszcze na emeryturę nie przeszedł, a co więcej, cały czas jest w szczycie formy.

„Śpiewnik domowy”, bo tak zatytułowana jest nadchodząca epka chłopaków, zawierać będzie 8 premierowych utworów, w tym jeden remiks. Sami autorzy określają swój nowy album jako „najbardziej koncepcyjny” ze swojej dotychczasowej dyskografii.

Co więcej, w opisie „Śpiewnika domowego” czytamy: „Album jest głosem w dyskusji o tożsamości, z naciskiem na różnorodność fragmentów, z jakiej potrafi być ona utkana i jak dalekie niekiedy inspiracje mają na nią wpływ. Akcenty z różnych zakątków świata splatają się w „Śpiewniku” z opowieścią kameralną, często czerpiącą z dalszego czy bliższego sąsiedztwa, czy wprost: z domu.”

Premiera epki Łony i Webbera przewidziana jest na 17 kwietnia. Dostać będzie ją można w 2 wersjach. Edycja specjalna, dostępna w preorderze, w ramach której do zamówienia dodana będzie druga płyta z instrumentalami, płócienna okładka, zestaw naklejek, autografy Łony i Webbera oraz zapis nutowy utworów z płyty. Wersja standardowa pojawi się do nabycia w dniu premiery i dostępna będzie podobnie jak preorder na stronie http://bit.ly/Spiewnik lub stacjonarnie w sklepach muzycznych.

Pierwszy singiel promujący „Śpiewnik domowy” to „Stop, Nadiu”. Utwór o tematyce tradycjonalistycznej, opowiadającej o męskich spotkaniach przy kieliszku. Tytułowa Nadia to barmanka i to niezwykle doświadczona. Bez problemu potrafi sprawić, że spotkanie ‚na jednego małego’ kończy się wyznawaniem sobie nawzajem szacunku przez kolegów i głośnymi śpiewami.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: