Małolat wraca z nową płytą. Co o niej wiemy?

Opublikowano: 10/04/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Już 18 kwietnia, cztery lata po premierze albumu „Więcej” na rynku pojawi się najnowszy album Małolata. Będzie to trzecie w karierze, wliczając debiut z Ajronem, solowe wydawnictwo młodszego z braci Kaplińskich.

Materiał zatytułowany został „Transfer”, a zapowiadany jest jako swego rodzaju powrót do wspomnianej, kultowej już płyty „W pogoni za lepszej jakości życiem”. Podobieństwo spowodowane jest ponowną współpracą przy nagrywaniu z tylko jednym producentem. Tym razem za warstwę muzyczną płyty Małolata odpowiadać będzie Auer, który pod dosadne wersy rapera i opowiedziane przez niego historie zapewnił brzmienia mocno elektroniczne.

Najnowsze wydawnictwo Małolata promowały do tej pory trzy zobrazowane klipami single. Jako pierwszy ukazał się tytułowy „Transfer”, następnie udostępniony został „Transfer”, a przed kilkoma dniami swoją premierę miał fabularny klip zrealizowany do numeru pt. „Nad ranem” z gościnnym udziałem wspomnianych Szpaka i Młodego SMF.

Jak mówi nam oficjalny opis wydawnictwa, tytułowy „Transfer” wskazuje na starania Małolata, aby metaforycznie przenieść słuchacza „do przeszłych czasów jednocześnie przekazując historie na nowoczesnych bitach Auera”. Za mikrofonem pomagają mu w tym zaproszeni goście: Szpaku, Młody SMF, EMAS, Bonson, Melny i KPSN. Na „Transfer” łącznie składać będzie się 11 numerów, a pełną tracklistę albumu wraz z przyświecającą mu okładką znajdziecie poniżej. Wydawnictwo Małolat/Auer – „Transfer” zamówić możecie w tym miejscu. Premiera zaplanowana została na 18 kwietnia.

Małolat-Auer-Transfer-okładka-albumu

Małolat/Auer – Transfer

1. Nieraz
2. Transfer
3. Stół
4. Dress code
5. Tranzyt
6. Nad ranem feat. Szpaku, Młody SMF
7. Światła mnie rażą
8. Gdy byłaś obok
9. Backstage feat. EMAS, Bonson, Melny, KPSN
10. Tylko raz
11. Z betonu

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: