Mamy trailer nowego filmu w reżyserii RZA

Opublikowano: 26/07/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Cut Throat City” to tytuł nowego filmu, za którego reżyserię odpowiedzialny jest mózg Wu-Tang Clanu, RZA. Po „The Man With The Iron Fists” i „Love, Beats, Rhymes” będzie to kolejna już kinematograficzna pozycja legendarnego producenta i rapera. Po wcześniejszej prezentacji na festiwalu Comic-Con w San Diego, trailer filmu właśnie został opublikowany w sieci.

Fabuła „Cut Throat City” opowiadać będzie historię czterech przyjaciół, którzy po mającym miejsce w 2005 roku huraganie Katrina powracają do Nowego Orleanu. W dotkniętym żywiołem mieście nie ma jednak zbyt wielu perspektyw legalnego zarabiania pieniędzy na życie, bohaterowie filmu postanawiają więc zorganizować napad na kasyno. Nie jest to może zbyt odkrywcza historia, jednak jeśli bierze się za nią RZA, może wyjść z niej coś bardzo ciekawego.
Za scenariusz do „Cut Throat City” odpowiada P.G. Cuscheri, w rolach głównych natomiast zobaczymy Wesley Snipesa, Isaiaha Washingtona, którego kojarzyć możecie z „Clockers” Spike’a Lee, odtwórcę postaci Tupaca w „All Eyez On Me” Demetriusa Shippa, a także T.I.’a, Terrence’a Howarda („Empire”, „Hustle & Flow”) oraz Shamieka Moore’a (Shaolin Fantastic z „The Get Down”).

„Cut Throat City” na kinowych ekranach pojawić ma się w 2019 roku. Poniżej sprawdzić możecie trailer najnowszego filmu, za którego reżyserię odpowiada RZA.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: