Method Man i Street Life w duecie, Havoc gościnnie

Opublikowano: 17/11/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Lubimy w blenderze takie rzeczy. Przed dwoma dniami w sieci pojawił się klim do singls „Squad Up”, którym Method Man i Street Life zapowiadają wspólny album! A towarzyszy im Havoc z Mobb Deep.

Clifford Smith i Patrick Charles współpracują ze sobą już 25 lat. Przynajmniej, to właśnie w 1994 roku, wraz z albumem „Tical”, otrzymaliśmy pierwszy oficjalnie wydany numer, w którym wspólnie pojawiają się Mr. Meth i Street Life. Chodzi o oczywiście o kawałek „Mr. Sandman”, w którym gościnnie pojawiają się także RZA, Inspectah Deck, Carlton Fisk i Blue Raspberry. Przy okazji warto wspomnieć, że to właśnie Street Life był współtwórcą wszystkim doskonale znanego refrenu do numeru „I’ll Be There for You/You’re All I Need to Get By” z udziałem Mary J. Blige, który jako wydany jako singiel okrył się platyną i długi czas utrzymywał się na szczytach list przebojów. I właśnie w tą okrągłą rocznicę premiery debiutanckiego krążka Ticallion Stalliona otrzymaliśmy teledysk do singla, którym Method Man i Street Life już jakiś czas temu zapowiedzieli, że pracują nad wspólnym materiałem. Beat do „Squad Up” dostarczył Havoc, współtwórcę Mobb Deep słyszymy też gościnnie na mikrofonie.

O samym albumie, który w duecie przygotowali Method Man i Street Life nadal nic więcej nie wiemy. Ujawniono jedynie, że wspólnie nagrany przez reprezentantów Staten Island materiał, najprawdopodobniej ukaże się wiosną 2020 roku.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: