Metro przedstawia pierwszy singiel z ostatniej części „Antidotum”!

Opublikowano: 18/03/2019
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Po roku od wydania „Kolei podziemnej” w duecie z Proceente, Metro publikuje pierwszy utwór ze swojej płyty producenckiej. Album „A3” ukaże się na winylu w limitowanej liczbie 500 sztuk, z czego pierwsze 100 wytłoczone będzie na kolorowych płytach. Najnowszy materiał producenta z Brzegu jest trzecią i zarazem ostatnią częścią serii „Antidotum”, której pierwsza część pojawiła się w 2005 roku, czyli aż 14 lat temu.

Udostępniony dziś do sieci numer „Fat Azz” stworzony został w kolaboracji z Soulpete’m, którego słuchaczom rapu w Polsce nie trzeba chyba przedstawiać. W odróżnieniu od pierwszego „Antidotum”, któremu w nieodzowny sposób towarzyszyły winylowe trzaski, nowy singiel jest zdecydowanie bardziej nafaszerowany syntetycznym brzmieniem bassów, jakby żywcem wyjętych z kultowego minimooga, jednak tłusta perkusja w dalszym ciągu sugeruje, iż Metro nie odstawił na półkę swoich starych samplerów. Całość jest oczywiście zmiksowana z wielkim wyczuciem smaku, okraszonym ciepłym, analogowym brzmieniem.

Premiera „A3” odbędzie się 12 kwietnia 2019 roku i wydany zostanie sumptem legendarnego JuNouMi Records. Wśród gości na albumie pojawią się: Afront, Haem, Masia, O.S.T.R., Roszja, Soulpete i Wyga.

Preorder: https://asfaltshop.pl/product/12417-metro-a3—ltd-black-2lp

OKŁADKA:

 

TRACKLISTA:

A1. jeden
A2. rap game x AFRONT
A3. energii zastrzyk

B1. funky scratchin’ x DJ HAEM
B2. onandon
B3. vader x O.S.T.R.
B4. fat azz x SOULPETE

C1. dziad x WYGA
C2. dajesz
C3. animusz x MASIA
C4. jungle

D1. szmugler x ROSZJA
D2. #44
D3. u.r.b.a.n.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: