Mocne, bardzo mocne zamknięcie line-upu Hip Hop Kemp 2019

Opublikowano: 26/07/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Do otwarcia bram najsłynniejszej hiphopowej imprezy w tej części Europy zostało już zaledwie 20 dni,a organizatorzy w tym momencie zdecydowali się ogłosić prawdopodobnie najgłośniejszą ksywę tego roku. Program osiemnastej już edycji czeskiego Hip Hop Kempu zamyka autor najlepszej dotychczas wydanej rap płyty tego roku – Freddie Gibbs. Kilka dni temu natomiast dowiedzieliśmy się, że i tak bardzo mocne już grono artystów tegorocznego Festiwalu z Atmosferą uzupełni szalony skład Dope D.O.D., co tym samym czyni line-up 18. edycji Hip Hop Kempu jednym z grubszych na przestrzeni ostatnich lat.

Freddie Gibbs

Kapitalne flow, przeszywające wersy, nienaganna stylówka i absolutnie kozackie bity MadlibaGibbs ma wszystko, aby jego tegoroczny występ na Kempie przeszedł do historii jako jeden z najlepszych koncertów w historii Festiwalu! Gość, który bez dwóch zdań rozbił tegoroczną grę kapitalną „Bandaną” jest od od kilku tygodni na ustach całego rapowego świata. Niezależnie od tego, czy bliżej Ci do starej, czy do nowej szkoły ten materiał pochłonie Cię w całości i nie będziesz mógł się od niego uwolnić. 5 gwiazdek od HipHopDX, 5 gwiazdek w Guardianie, 5 gwiazdek w NME, to nie jest dzieło przypadku. Występ Freddiego na kempowej osiemnastce będzie wydarzeniem, o którym będziemy rozmawiać latami! Can’t wait!

Dope D.O.D.

Energetyczna bomba, która nigdy nie zawodzi! Holenderska ekipa Dope D.O.D. to unikalny miks hardcore’owej nawijki, na ostrych, często wykraczających poza hip-hopową stylistykę bitach, który od lat roznosi sceny na całym świecie. Ci goście nie raz sprawdzili się na Kempie i dobrze wiemy, że kochają polską publiczność z prawdziwą wzajemnością! Naprawdę nie wyobrażamy sobie tego, żeby mogło ich zabraknąć na naszej osiemnastce!

Tym samym line-up Kempu, który odbędzie się między 15-17 sierpnia w oddalonym o 50 km od polskiej granicy Hradec Kralove możemy uważać za zamknięty. W tym roku ponownie mamy tu do czynienia z połączeniem złotej ery (m.in. Pharaohe Monch, Tech N9ne, Masta Ace & Marco Polo, Smif-N-Wessun, Dope D.O.D. czy Hocus Pocus) z nową falą (m.in. Token, Masego, EarthGang, Black Milk, YBN Nahmir) i polskimi raperami (m.in. Sarius, Słoń, Bisz B.O.K., Włodi, Mielzky, Tede). Wszyscy wiemy jednak, że HHK to nie tylko koncerty, ale prawdziwe święto całej kultury hip-hopowej, z bitwami freestyle’owymi, turniejami breaka, ściankami graffiti i całą masą pozytywnych ludzi wokół! Jeśli jeszcze nie masz swojego biletu, to ostatni dzwonek, aby się w niego zaopatrzyć! W sprzedaży są jeszcze karnety zapewniające wejście na wszystkie 3 dni festiwalu, oraz poprzedzający go, środowy warm-up. Bilety oraz więcej informacji znajdziecie na oficjalnej, polskiej stronie imprezy – www.hhk.pl.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: