„Nie mam czasu”, ale drugi singiel z BlackBook sprawdzę!

Opublikowano: 04/06/2019
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Jeszcze w maju pisaliśmy Wam o nowym albumie, którego zapowiedzią Kosi i Ero zaskoczyli nas w mediach społecznościowych. Tego samego dnia dali fanom skosztować pierwszego kęsa z „BlackBook”, a na ustach fanów JWP pojawił się uśmiech. Dziś do sieci trafił drugi singiel, pt: „Nie mam czasu” i poszerzył uśmiechy czekających na nowy projekt jeszcze bardziej.

Tym razem bit wyprodukował znany chociażby z wcześniejszej współpracy z chłopakami Szczur. Jest oldskulowo, jest mocno, jest skateboardowo i skwitować można by to hasztagiem #jwp, bo do takiego rapu przyzwyczaili nas Jaśnie Wielmożni Panowie. W street video do kawałka pojawiła się liczna grupa młodych skejtów, co tylko świadczy o tym, że Kosi i Ero to nie nie relikty przeszłości polskiego rapu, a ludzie, którzy trafiają do młodych słuchaczy, mają street credit i mogą liczyć na wsparcie młodej gwardii.

Równocześnie z publikacją singla „Nie mam czasu” zaprezentowana została okładka albumu „BlackBook” autorstwa Janka Bersza. Wspólną płytę Ero i Kosiego w całości będziemy mogli słuchać już od 14 czerwca, preorder natomiast już teraz zamawiać można na tej stronie.

EROKOSI_BLACKBOOK_COVER

 

 

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: