Nie żyje Bad Azz, raper związany z DPGC

Opublikowano: 12/11/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Smutne wieści docierają do nas Long Beach w Kalifornii. Bad Azz, raper związany z wytwórniami Makaveli Records i Doggystyle Records oraz kolektywem DPGC, zmarł w wieku 43 lat.

Informacje o śmierci Jamarra Stampsa, za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, w dniu wczorajszym potwierdzili bliscy znajomi Bad Azz’a – m.in. Snoop Dogg i Daz Dillinger. Przyczyny śmierci na ten moment nie zostały jeszcze ujawnione.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Damn 😥. R. I. P. To my young. D. P. G. L. L. G. L. B. C. Crew original @badazzlbc gone 2 soon 👊🏾🎤🙏🏾😥🌹

Post udostępniony przez snoopdogg (@snoopdogg)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

R I P TO THE HOMEY BAD AZZ @badazzlbc JAMAR STAMPS DPGC MEMBER 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Post udostępniony przez DAZ DILLINGER (@dazdillinger)

Wiemy jedynie, że raper zmarł przebywając w więzieniu hrabstwa Riverside, do którego trafił 8-go listopada, najprawdopodobniej w wyniku zajść związanych z przemocą domową.

Wyświetl ten post na Instagramie.

NO JUSTICE NO PEACE ✌🏿 BAD AZZ RIP🌹

Post udostępniony przez DAZ DILLINGER (@dazdillinger)

Bad Azz był raperem silnie związany z gośćmi nagrywającymi dla Death Row Records, obozem Tha Dogg Pound Gangsta Crips oraz, na początku swojej kariery, z osobą Tupaca Shakura. To właśnie u 2Paca zadebiutował on w roku 1996 roku dogrywając gościnną zwrotkę do numeru „Krazy”. Dwa lata później ukazał się pierwszy lonplay Bad Azz’a, krążek pt. „Word on tha Streets”. Następnymi były „Personal Business” z 2001 roku oraz „Money Run” i „Executive Decision” wypuszczone w 2003. Ostatnim wydawnictwem Bad Azz’a był zeszłoroczny album „The Nu Adventures of Bad Azz”. R.I.P. Bad Azz!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: