Nowe wideo promujące album „Czarface meets Ghostface”

Opublikowano: 22/03/2019
Autor: Mariusz Kaszuba
Zdjecie newsa

Od premiery szóstego albumu super kolektywu skrytego pod kryptonimem Czarface, stworzonego w kolaboracji z jednym z bardziej charyzmatycznych członków Wu Tang Clan- Ghostface Killah minęło już ponad miesiąc.

Dotychczas materiał doczekał się jednego obrazka do kawałka „Mongolian Beef”, o którym więcej szczegółów zdradziliśmy w jednym z wcześniejszych wpisów. Jednak sytuacja uległa zmianie i panowie zafundowali nam drugi teledysk promujący wydawnictwo, do numeru noszącego tytuł  „Powers and Stuff”, będącego pozycją numer pięć na „Czarface meets Ghostface”. W nowym wideo po raz kolejny autorzy postanowili opowiedzieć historię superbohatera walczącego ze złoczyńcami, w typowym dla siebie nieco porytym stylu. Na starcie przenosimy się do domowego laboratorium szalonego profesora Dr. Hunda Desichta, który w ramach eksperymentu przyodziewa hełm swojemu psu imieniem Powers, aby przez godzinę badać jego zwierzęce wizje i zachowania. Po opuszczeniu mieszkania przez doktora, pies przechodzi do zakazanego pomieszczenia, gdzie znajduje erlenmajerkę wypełnioną tajemniczą zieloną cieczą, po której wypiciu wyskakuje przez okno zaczynając przeczesywać miasto, by ratować z opresji jego mieszkańców. Autorem obrazka jest Josh Mac.

Przypominamy że album w dalszym ciągu można nabywać za pośrednictwem strony getondown, oraz w polskiej dystrybucji na stronie asfaltshopu, do czego gorąco zachęcamy.

Czarface Meets Ghostface

1. Back at Ringside
2. Face Off
3. Iron Claw
4. Czarrcade ’87
5. Powers and Stuff
6. Masked Superstars
7. Morning Ritual
8. Super Soldier Serum
9. The King Heard Voices
10. Listen to the Color
11. Mongolian Beef
12. (Post Credits Scene)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: