Nowy album Ill Billa wyprodukowany przez Stu Bangas jeszcze w tym miesiącu!

Opublikowano: 15/03/2019
Autor: Mariusz Kaszuba
Zdjecie newsa

Już na 29 marca przypada premiera nowego albumu reprezentanta La Coka Nostra- Ill Billa, stworzonego w całości w kolaboracji z producentem skrytym pod kryptonimem Stu Bangas.

Obaj panowie są znani z obracania się w hardcorowych stylistykach i w przypadku „Cannibal Hulk” (bo taki tytuł nosi rzeczone wydawnictwo) nie będzie inaczej, o czym można się przekonać po pierwszym singlu do kawałka „Hulk Meat”, jaki pojawił się wraz ze startem preorderu w dniu wczorajszym.

Na krążku znajdziemy dziesięć pozycji przyozdobionych w gościnne zwrotki Goretexa, Snak The Rippera, Vinnie Paza, oraz kompana Ill Billa z La Coka- Slaine`a. Album można zamawiać za pośrednictwem sklepu Fatbeats oraz na oficjalnej stronie cannibalhulk i wszystkim zainteresowanym radzimy skorzystanie z tej drugiej opcji, ponieważ cenowo wychodzi o wiele korzystniej, a dodatkowo, dla większych zajawkowiczów jest przygotowane multum ciekawych pakietów. „Cannibal Hulk” to nie pierwszy krok na wspólnej muzycznej ścieżce obu gentlemanów. Ill Bill pojawił się chociażby na albumie „The Uncanny Adventures Of Watson & Holmes” z 2017r, w kawałku „Delete”, oraz na wspólnym projekcie Stu i Esoterica „Machete Mode”. Stu Bangas jest także autorem szeregu remixów z płyty „The Grimy Awards” Ill Billa.

Nie jest w związku z tym wielkim zaskoczeniem, iż w wyniku wieloletniej znajomości i podobnych gustów muzycznych, w efekcie otrzymaliśmy ich wspólny, długogrający materiał.

Ill Bill x Stu Bangas- Cannibal Hulk

1.Cannibal Hulk
2.Antron Singleton ft. Goretex
3.Yo Gamma Gamma
4.World War Hulk ft. Goretex & Slaine
5.Green Sabbath
6.Russo’s On The Bay ft. Vinnie Paz
7.Scumbags
8.Joe Fixit ft. Snak The Ripper
9.Shiva Call ft. Goretex
10.Hulk Meat ft. Goretex

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: