Nowy klip promujący album Mic Blesa z Grind Mode Cypher

Opublikowano: 26/07/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Zdajemy sobie sprawę że poczynania undergroundowych kotów zza oceanu są coraz większą niszą w naszym kraju i trafiają głownie do diggerów sięgających nieco dalej niż tylko youtubowa lista filmów na czasie, jednak czasami pojawiają się projekty obok których nie da się przejść tak po prostu obojętnie i grzechem byłoby o nich nie wspomnieć.

Jedną z takich pozycji jest album pochodzącego z Oxnard, Mic Blesa zatytułowany „AudiovOX” i mimo iż premiera tego krążka miała miejsce już w marcu, to własnie ukazał się najnowszy klip promujący materiał, do kawałka „Ox City”, gdzie gościnnie swojego głosu na mikrofonie użyczył M.E.D.

W związku z tym uznaliśmy, iż jest to idealna sposobność aby nieco przybliżyć to wydawnictwo. Na album składa się szesnaście tracków, w których obok autora pojawia się cała plejada znamienitości undergroundowej sceny takich jak Ras Kass, El Da Sensei, Merge, Pacewon czy wspomniany już wcześniej M.E.D. Praktycznie każdy track okraszony jest sowitą porcją tłustych cutów, które są dziełem zwinnych palców Dj. Diaze, JabbaThaCut, Dj. Greenleaf i Dj. Romes z ekipy Lootpack, ten ostatni jest również osobą odpowiedzialną w dużej mierze za mix i master projektu. Warto dodać iż Mic Bles jest personą związaną z ekipą Grind Mode Cypher, co może być dla wielu wystarczającą wizytówką i gwarancją wysokiego poziomu w zakresie rymów i skilli na opisywanym LP. Jeśli ktoś z was będzie reflektował aby zobaczyć poczynania kalifornijskiego rapera na żywo, w sierpniu nadarza się ku temu idealna okazja, gdyż jest on gościem podczas europejskiej trasy The Beatnuts.

TRACKLISTA

1.Sound the Horns (Dj Diaze/Prod: Science Green)
2.Just Be True (Dj Greenleaf/Prod: Science Green)
3.Stay Focused (Dj Romes/Prod: Science Green)
4.Ox City feat. Med (Dj Romes/Prod: Science Green)
5.Say Goodbye (Prod: Science Green )
6.International Dope (Cuts/Prod: Dj Diaze)
7.Life & Times (Dj Press/Prod: Science Green)
8.Pay Homage Feat Ras Kass (Dj Press/Prod: Science Green)
9.Dedicated Feat Merge (Dj JabbaThaCut / Prod: Merge Beats)
10.Future of Boombap (Prod: Science Green )
11.With a Passion Feat Pacewon, CRH (Cuts DJ Diaze/Prod: Science Green)
12.The Science (Prod: Science Green )
13.Ain’t Gonna Happen (Prod: Merge Beats)
14.Respect in the Game (Cuts/Prod: Dj Diaze)
15.My Foundation Feat El Da Sensei (DJ Press/Prod: Science Green)
16.Audio Irreversible (Prod: Bouklas Beats)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: