Nowy singiel Lauryn Hill

Opublikowano: 17/11/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Lauryn Hill, co jest wielką stratą dla muzyki, niestety nie uraczyła nas innym solowym albumem niż arcydzieło w postaci płyty „The Miseducation of Lauryn Hill”. Od czasu cudownego debiutu artystki mija już coraz więcej czasu, dokładnie to w zeszłym roku minęły dwie dekady. Sporadycznie Ms. Hill przerywa jednak tą nieznośną wręcz ciszę i dostarcza nam nowy utwór. Tak jak miało to miejsce przed dwoma dniami.

Otrzymaliśmy wówczas singiel zatytułowany „Guarding The Gates”, a sama Lauryn Hill odpowiada również za stworzenie warstwy muzycznej utworu. Osoby mające szczęście uczestniczyć ostatnimi laty na koncercie współtwórczyni The Fugees mogły już usłyszeć ten numer, który teraz w wersji audio zaprezentowany został w wersji chóralnie rozbudowanej. Jedyny zarzut jaki możemy mieć to ten, że „Guarding The Gates” nie zapowiada nowego albumu Lauryn, a jedynie jest jednym z utworów jakie znalazły się na soundtracku do filmu „Queen & Slim”.

Do czasu opublikowania singla „Guarding The Gates” ostatnim utworem jakim uraczyła nas Ms. Hill był „Black Rage” wypuszczony przed pięciu laty, nagrany dla mieszkańców miasta Ferguson, po tym jak jeden z mieszkańców został zastrzelony przez funkcjonariusza policji.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: