Peja aspiruje do miana „G.O.A.T.”?

Opublikowano: 15/05/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Dobrze dzieje się ostatnio w obozie SLU. Peja ogłosił niedawno, że jego ostatni album, przygotowany z Magierą krążek „25_godzin” okrył się złotem, a w październiku oprócz organizowanego z rozmachem koncertu w poznańskiej Arenie czeka nas także premiera nowego krążka poznańskiego MC.

Rychu Peja swój nowy solowy krążek zatytułował „G.O.A.T.”, co każda rapowa głowa od razu rozkminiła jako akronim od Greatest Of All Time – tytułu, który często pojawia się w rapowej terminologii jeśli chodzi o wyróżnienie raperów naprawdę wybitnych i zasłużonych. Oczywiście wielu z nich tytułem tym mianowało się samodzielnie. Wspomnijmy, że chociażby LL Cool w 2000 roku właśnie w taki sposób nazwał swój ósmy solowy krążek.

Powracając jednak na nasze lokalne podwórko. Peja swój album „G.O.A.T.” wyda 21 września. W ten sam dzień w hali Arena będzie mieć miejsce wydarzenie Hip Hop Fever 2 – wyjątkowy koncert z udziałem wielu zaproszonych wykonawców ze sceny rodzimej, a także być może zagranicznej. Tego dnia oprócz premiery nowego albumu Rychu świętować będzie także swoje 43 urodziny! Szykuje się nam więc prawdziwa Gruba Impra z Rychem 3! Bilety Hip Hop Fever 2 już teraz zakupić możecie na stronie Ticketos, a odnośnie informacji na temat albumu „G.O.A.T.”, jak przekazuje nam sam autor: „Wszelkie informacje będą wypływać na bieżąco (lub też nie:) Na pewno zrobię jakiś klip przed premierą. Wrócimy również do pracy od kulis pod postacią relacji ze studia”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: