Pharoahe Monch zasila line-up Hip Hop Kempu

Opublikowano: 18/03/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Zasila to trochę za mało powiedziane. Wczorajsze, niespodziewane ujawnienie Pharoahe Moncha jako kolejnego wykonawcy na tegorocznym Hip Hop Kempie sprawia, że sierpniowy Festiwal z Atmosferą w czeskim Hradec Kralove staje się obowiązkowym planem na tegoroczne wakacje. Jak z resztą co roku.

Urodzony w Nowym Jorku Troy Donald Jamerson nie wymaga szerszego przedstawienia. Współtwórca Organized Konfusion, autor niestety tylko trzech, ale za to rewelacyjnych solowych albumów, i jednego nieco gorszego. Co jeszcze? Niepodrabialny styl, rapowa elegancja i przede wszystkim kosmiczne skillsy, które od trzech dekad stawiają tego gościa w pozycji autentycznego guru nowojorskiego rapu – Pharoahe Monch wpadnie w tym roku do Hradec, aby dać prawdziwą lekcję truskulowego rapu! Niezależnie czy myślimy o klasycznych, boombapowych bangerach czy o vibe’owych romansach rapu z jazzem – autor kultowego “Internal Affairs” w każdej odsłonie czuje się rewelacyjnie. Mało graczy pasuje do kempowego słoneczka tak dobrze, jak ten reprezentant Queens, więc o ogień pod sceną zupełnie nie musimy się martwić! A jedyne co możemy mu zarzucić, to to, że stanowczo zbyt rzadko obdarowuje nas swoją twórczością.

Pharoahe Monch na tegorocznym Hip Hop Kempie zagra obok ujawnionych już takich artystów jak m.in. Tech N9ne, The Alchemist, Smif N Wessun oraz Masta Ace & Marco Polo. A to dopiero jedne z pierwszych ogłoszeń 18. edycji Festiwalu z Atmosferą!
Hip Hop Kemp 2019 odbędzie się między 15, a 17 sierpnia, tradycyjnie na terenie lotniska w oddalonym o 50 kilometrów od polskiej granicy, Hradec Králové. Ten festiwal od lat cieszy się mianem najbardziej hiphopowego święta w tej części Europy – to tutaj łączą się wszystkie 4 filary najpiękniejszej pasji świata. Poza masą rapowych koncertów czekają tu na Ciebie turnieje breakdance, legendarne bitwy freestylowe, rampy deskorolkowe, dziesiątki metrów ścian do graffiti oraz przede wszystkim – tysiące pozytywnie nastrojonych ludzi z całego świata! Gdy dorzucimy do tego sierpniowe słońce i zimne czeskie piwko to w efekcie otrzymujemy idealny pomysł na zajawkowy urlop z ekipą!
W sprzedaży są już karnety zapewniające wejście na wszystkie 3 dni festiwalu, oraz poprzedzający go, środowy warm-up. Bilety oraz więcej informacji znajdziecie na oficjalnej, polskiej stronie imprezy – www.hhk.pl.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: