„Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”, czyli Sarius rozpoczął promocję nowego albumu

Opublikowano: 12/07/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W dniu wczorajszym machinę promocyjną swojego nowego albumu uruchomił Sarius. Opublikowany singiel, stanowiący jednocześnie tytułowy numer z nadchodzącego krążka zatytułowanego „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata” w przeciągu jednej doby znalazł się na 1. miejscu na karcie czasu YouTube.

Numer „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata” jest jednocześnie prologiem zwiastującym nowy album Sariusa i numerem otwierającym krążek. Beat do kawałka zapewnił Gibbs, klipem zobrazowała natomiast ekipa H D S C V M. Co natomiast o swoim najnowszym materiale mówi sam autor? „Moja pierwsza płyta nazywała się „Blisko Leży Obraz Końca” – nie miałem wtedy pojęcia, jak długa będzie ta droga. Dotarłem jednak do tego mitycznego miejsca, który cały czas jawił się jako tonący w złocie Eden. Dzisiaj dostrzegam, że to wszystko to tylko pomalowana makieta, a blask złota okazuje się być sztucznym światłem reflektora. I w tłumie ludzi okazujesz się być zawsze sam, chyba, że akurat chcesz być sam naprawdę – wtedy zawsze jesteś w tłumie ludzi. Już mnie to nudzi i tak jak Truman chce po prostu zobaczyć, co jest po drugiej stronie tej całej scenografii. O tym jest ten numer i o tym jest ta płyta. Zapraszam Was do spędzenia ze mną pierwszego dnia po końcu świata.”

Premiera albumu „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata” zaplanowana została na dzień 30 sierpnia, a większą ilością informacji na temat tego wydawnictwa Sarius podzielić się ma z nami w przyszłym tygodniu. Wtedy też wystartować ma preorder krążka.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: