Pokahontaz: premiera klipu z donGURALesko i start preorderu 5. albumu

Opublikowano: 15/03/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Zgodnie z zapowiedzią w dniu dzisiejszym na kanale MaxFloRecTV opublikowany nowy numer i klip Pokahontaz z gościnnym donGURALesko. Singiel „Średniowiecze” zapowiada nowy album Rahima i Fokusa, którego preorder właśnie wystartował.

Piąty album Pokahontaz zatytułowany został „Renesans”, a za muzyczną oprawę krążka odpowiadać będzie Magiera, który wraz z L.A. jako White House wyprodukowali poprzednią płytę duetu. Nad brzmieniem całości czuwa niezawodny DJ Eprom.
Co zaś tyczy się samego singla „Średniowiecze” to warto zaznaczyć, że jest to pierwszy wspólny numer Pokahontaz i donGURALesko, chociaż muzyczne ścieżki Gurala i Fokusa przecięły się już kilkukrotnie. W kawałku wykorzystano fragmenty wypowiedzi generała Józefa Piłsudskiego zarejestrowanej w 1924 roku, co również jest warte wspomnienia. Teledysk do „Średniowiecza” zrealizowała natomiast ekipa Grube Filmy.

„Średniowiecze” jest drugim po singlu „Z innej bajki” zwiastunem nowego albumu Pokahontaz, którego preorder w dniu dzisiejszym uruchomiony został na stronie maxflosklep.pl. Wiadomo już, że wśród gości na albumie „Renesans” znajdą się artyści reprezentujący różne pokolenia i muzyczne światy – od wyjadaczy sceny rapowej po przedstawicieli alternatywy czy muzyki klasycznej, a premiera przewidywana jest na czerwiec tego roku. Dalsze szczegóły albumu odsłaniane będą sukcesywnie.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: