Powstanie film o Ol’ Dirty Bastardzie, producentem został RZA

Opublikowano: 09/09/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Bardzo dobre wieści dla wszystkich fanów Wu-Tang Clanu! Postać niezwykle charyzmatycznego jak i szalonego Russella Tyrone’a Jonesa, który to światu przedstawił się jako Ol’ Dirty Bastard przedstawiona zostanie w najnowszym biograficznym filmie ze studia Sony’s Columbia Pictures. 

Tytuł filmu poświęconego zmarłemu w 2004 ODB najprawdopodobniej brzmieć będzie „Ol’ Dirty Bastard and the Rise of the Wu-Tang Clan: The Movie”. Na pewno za to wiemy już, że producentem biopicu będzie RZA, założyciel Clanu z Shaolin oraz prywatnie kuzyn Russela. Obecnie trwają poszukiwania reżysera oraz obsady filmu.

A ukazane zostaną w nim najważniejsze chwile z życia rapera, które jak wiemy, do spokojnych nie należało. Przede wszystkim muzyka, ale i uzależnienie od narkotyków, pobyty w szpitalach psychiatrycznych i więzieniach, ucieczki, kradzieże, rozboje. A w tym wszystkim historia heroicznego uratowania dziewczynki z wypadku samochodowego, romans z Mariah Carey, płodzenie niezliczonej ilości potomstwa i droga na szczyt, ukoronowana zdobyciem nagrody Grammy.  W „Ol’ Dirty Bastard and the Rise of the Wu-Tang Clan: The Movie” ukazane mają zostać różne oblicza ODB’iego. Od Russela Jonesa, poprzez Ol’ Dirty Bastarda, Big Baby Jesusa na Dirty McGirtym kończąc.

A jakby dalej potoczyło siężycie i kariera Ason Unique’a, gdyby nie przerwało jej 14 lat temu przedawkowanie narkotyków możemy jedynie rozmyślać. I czekać na ten film, gdyż zapowiada się na jedną z ciekawszych rapowych biografii!

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: