PRO8L3M prezentuje drugi singiel z „Art Brut 2”

Opublikowano: 18/02/2020
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Na kilka dni przed TEST DRIV3 – przedpremierowym odsłuchem „Art Brut 2”, duet PRO8L3M wypuszcza kolejny singiel z nadchodzącego wydawnictwa. Zaprezentowane w dniu dzisiejszym „Koło fortuny” to intro budujące kontekst dla narracji, którą usłyszymy na albumie. Klip trafił już na YouTube, a utwór na Spotify oraz inne serwisy streamingowe.

Premierowy utwór „Koło fortuny” to wprowadzenie do świata, o którym usłyszymy na płycie. Kawałek pozbawiony klasycznej struktury, za to z wymownym skitem dosyć jasno mówi o społecznych nastrojach, które panowały w szalonym okresie transformacji. Na „Art Brut 2” współczesne obrazy będą mieszać się z przełomem lat 90. i 00.. Usłyszymy, jak wyglądało dorastanie w czasach dzikiego kapitalizmu oraz życie w totalnym oderwaniu od współczesnej technologii. Na albumie znajdzie się kilkanaście utworów bazujących na polskich samplach.

Premiera albumu została zapowiedziana na 6-go marca, jednak blisko trzy tysiące słuchaczy sprawdzi materiał już w tym tygodniu na TEST DRIV3. Podczas tego immersyjnego doświadczenia uczestnicy będą mieć okazję do przedpremierowego wysłuchania całego albumu, w wyjątkowych warunkach.
Wejściówki na wydarzenie zostały wyprzedane. Podobnie jak uruchomiony niedawno preorder, który w jeden dzień spowodował, że „Art Brut 2” pokryło się złotem. Wersje limitowane z kolekcjonerskimi dodatkami wyprzedały się z miejsca, obecnie dostępna jest już jedynie standardowa wersja płyty.

PRO8L3M_ART BRUT 2_album_cover_art


Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: