Rap Station Wolsztyn Festiwal 2018

Opublikowano: 06/07/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W piątek 13 lipca o godz. 13:00, na wolsztyńskiej plaży, ruszy trzecia edycja festiwalu kultury hip – hop w jej pełnym wymiarze. Kto był to wie, a kto nie był, to ma szansę sprawdzić, że Rap Station to „konkretny” festiwal w super miejscu i ze wspaniałymi ludźmi.

Konkretny – bo interesują nas tylko najważniejsi rapowi wykonawcy w pełnowymiarowych koncertach. Do tego Freestyle, graffiti, breakdance, rolki, deski, rowery, itp. Żadnych pierdół – mamy tylko dwa dni, szkoda czasu!
Dwie doby bez snu – taki mamy plan na okres festiwalu! Gdy bladym rankiem, jeszcze, będą dobiegały pokoncertowe imprezy przy kontenerze Red Bulla, już ruszać będzie hip-hop plaża, na której przy największych rapowych hitach, będziemy zażywać słonecznych i wodnych kąpieli. Będzie czas na kajaki, rowery, piłkę i zimne piwko na łonie natury. Popołudniu w wolsztyńskim Skate Parku „fruwać” będą miłośnicy rolek, rowerów i desek, by chwilę później spotkać się w parku nad jeziorem na całonocnej muzycznej uczcie. Jezioro, plaża, park i przede wszystkim WY – najwspanialsza publiczność na świecie! Wszystko to składa się na niesamowity klimat rapowego święta!

Rap Station Wolsztyn Festiwal 2018 / 13-14 lipca
13-14 lipca/Wolsztyn
Line-Up:
SOKÓŁ, WŁODI, RAS, KOSI, STASIAK i MR KRIME jako WSPÓLNA SCENA, PALUCH, TEN TYP MES, ŁONA i WEBBER, TEDE, BIAŁAS, DWA SŁAWY, OTSOCHODZI, RETO, ŻABSON, SZPAKU, SOLAR, ANTONE, WUJEK SAMO ZŁO
II scena: CO CIE TRAPY i MORDOR MUZIK + GOŚCIE
Bilety:
Dwudniowe karnety:
I pula (300 sztuk) – WYPRZEDANE,
II pula do 15.03 – WYPRZEDANE
III pula do 15.05 – WYPRZEDANE
IV pula do 15.06 – WYPRZEDANE
V pula do 30.06 – WYPRZEDANE
VI pula do 12.07. – 110 zł
w dniu festiwalu – 120 zł
dostępne na: ticketos.pl
Bilety jednodniowe
do 12.07 – 60 zł

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: