Tylko wielkie duety na nowym krążku EPMD!

Opublikowano: 03/10/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W rapowym świecie praca w duecie to bardzo popularna forma współpracy artystów. Hiphopowych duetów można by wymieniać bez końca i nie będziemy tego robić. Te jedne z bardziej uznanych w latach 90. postanowił nam przypomnieć inny legendarny duet – Parish Smith & Erick Sermon, którzy wszystkim doskonale znani są jako EPMD.

I właśnie zapowiedzieli oni, po dziewięciu latach przerwy, powrót z nowym albumem. I to jakim! Najnowszy, ósmy krążek EPMD zapowiedziany został jako „Dynamic Duos: Big Business”, a jego głównym konceptem są nagrania z innymi legendarnymi duetami właśnie! Gośćmi Parisha i Ericka będą Salt-N-Pepa, Black Star, Mobb Deep, M.O.P. oraz Capone-N-Noreaga. A to nie wszystko, gdyż EPMD mają zamiar zaprosić na „Dynamic Duos: Big Business” większą liczbę mc’s niż wyżej wymienieni.

Więcej o mającym ukazać się w wytwórni Roc Nation nowym krążku EPMD Erick Sermon opowiedział w programie „Drink Champs”, którego gospodarzami są N.O.R.E. oraz DJ EFN, i który w całości sprawdzić możecie poniżej.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: