„Wu-Tang: An American Saga” powstaje! Wiemy kto zagra postać Method Mana

Opublikowano: 12/03/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Jakiś czas temu zarówno rapową jak i filmową branże obiegła informacja o tym, że platforma streamingowa Hulu przymierza się do zrealizowania serialu bazującego na historii legendarnego Wu-Tang Clanu. Produkcja pt. „Wu-Tang: An American Saga” faktycznie powstaje, poznaliśmy pierwszych aktorów z obsady, a nas w szczególności zainteresował odtwórca postaci Method Mana.

A jest nim, jak podaje serwis Deadline, Dave East. Naszym skromnym zdaniem nowojorski MC pasuje jak ulał. Przygotowujący się właśnie do wydanie pierwszego w pełni legalnego albumu „Survival” East wcieli się w rolę Shotguna, postaci opartej na osobie Clifforda Smitha, który światu przedstawił się jako szalony M.E.T.H.OD. MAN. Wcześniej już ujawnione zostało, że z postacią RZA zmierzy się z znany z „Moonlight” i „Straight Outta Compton” Ashton Sanders, natomiast jako Ghostface’a zobaczymy niejakiego Siddiqa Saundersona. Teraz do obsady dołączyli także Julian Elijah Martinez oraz Vinnie Pastore, czyli pamiętny Big Pussy z „The Sopranos”. Zapowiada się więc całkiem nieźle.

„Wu-Tang: An American Saga” stanowić ma serię 10. epizodów skupiających się na początkach działalności Clanu ze Staten Island w czasie gdy Nowy Jork zalewała fala epidemii cracku.  Twórcami scenariusza są Alex Tse („Watchmen”, „Superfly”) oraz sam RZA, który wraz z Method Manem jest także producentem wykonawczym serialu. Ghostface Killa, Inspectah Deck, Masta Killa i GZA zaangażowani zostali natomiast w rolach konsultantów projektu.  No lipy raczej się nie spodziewamy. I czekamy z niecierpliwością na wskazanie daty premiery!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: