Yelawolf ujawnił tracklistę i okładkę nowego albumu

Opublikowano: 07/10/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

„Ghetto Cowboy” będzie drugim, po „Trunk Muzik”, wydawnictwem jakim w tym roku uraczy nas Yelawolf. Do tej pory otrzymaliśmy tylko jeden singiel i klip zwiastujący to wydawnictwo, ruchy promocyjne wokół tego wydawnictwa zaczynają się jednak zagęszczać i właśnie poznaliśmy okładkę, datę premiery oraz tracklistę nowego krążka Michaela Athy.

Yelawolf premierę swojego szóstego solowego albumu zaplanował na 31-go października. Będzie to pierwsza płyta wydana sumptem założonej przez Yele wytwórni Slumerican Records, i również pierwsza po opuszczeniu przez niego szeregów Shady Records. Na album „Ghetto Cowboy” składać będzie się 14. numerów, i zgodnie z tym co o nagranym materiale mówi sam autor, krążek usatysfakcjonować powinien wszystkich fanów rapera z Alabamy. Zarówno tych, którym bliższy jest hiphop, jak i tym zorientowanym bardziej na rockowe brzmienie: „I feel like I got a well-rounded project that speaks to all the fans; Hip Hop, rock’n’roll, and southern fans alike.(…) G.C. is unapologetic, brutally honest and at times completely vulnerable”.

Pełną tracklistę albumu „Ghetto Cowboy” znajdziecie poniżej. Przed kilkoma dniami natomiast do wspomnianego we wstępie singla „Unnatural Born Killer” ukazało official lyric video stanowiące praktycznie całkiem nowy teledysk obrazujący ten numer. Premiera nowego albumu Yelawolfa już w Halloween!

Yelawolf-Ghetto-Cowboy-album-cover-art

Yelawolf – Ghetto Cowboy

1. Mama Wolf
2. Unnatural Born Killer
3. Opie Taylor
4. Box Chevy 7
5. Here I Am
6. Still Ridin’
7. Lightning
8. Renegades
9. So Long
10. You and Me
11. A Message From DJ Paul
12. Country Rich
13. Keep on Rollin
14. Ghetto Cowboy

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: