Zeus opublikował nowy klip. Poznaliśmy również tracklistę albumu „To Pomyłka.”

Opublikowano: 26/09/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Wypuszczony w dniu wczorajszym singiel pt. „Kamilfornia” Zeus opisuje jako klucz do albumu „To Pomyłka.”, którego premiera już w ten piątek. Przy okazji opublikowania nowego numeru i klipu poznaliśmy również tracklistę zbliżającego się wydawnictwa.

Składa się na nie 15. numerów, i podobnie jak przy poprzednich albumach Zeusa, nie znajdziemy na nim żadnego gościnnej zwrotki innego rapera. Poniżej zamieszczamy dla Was pełną tracklistę krążka „To Pomyłka.” i zachęcamy do zapoznania się z nią. Tytuły utworów na najnowszej płycie Kamila Rutkowskiego są oryginalnie pokombinowane i odszukać możecie już tylko w nich wiele nawiązań zarówno do polskiego rapu jak i np. klasyków światowego kina.

Co do samego kawałka „Kamilfornia”. Zeus odpowiada nim między innymi wszystkim swoim oponentom i tym co go skreślili. Swoje linijki wycelował też w słuchaczy ślepo podążających za trendami, jak i do zbyt wymagających i roszczeniowych fanów. W numerze znajdziecie także sporo, jak sugeruje sam tytuł, nawiązań do g-funkowych klasyków. Premiera albumu „To Pomyłka.” już 28 września!

Zeus – To Pomyłka.

1. Kamilfornia
2. Tetzuo
3. Social Menda
4. Kwiaty dla J.
5. Like Ra
6. Płomień 83
7. Audio Hideo
8. Gdzie jest Zet?
9. Krew Wampirów
10. Forest Gang
11. Cień Nauczyciela
12. Świetny Paweł
13. Okna Na Zachód
14. Miss Ya
15. Rapier

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: