Alkopoligamia prezentuje numer „Nowy rok, nowy ja”

Opublikowano: 22/01/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Niewiele w ostatnim czasie mamy okazji żeby usłyszeć Tego Typa Mesa. Jedna z ikon polskiego rapu w ostatnim czasie nie jest rapowo wyjątkowo aktywna, jednak też nie spoczywa na laurach, czego efektem jest chociażby wydana w maju 2020 powieść rapera, pt: „Dwa psy przeżyły”. Ostatni raz na mikrofonie słyszeliśmy go jednak aż 8 miesięcy przy okazji akcji Hot16Challenge 2.

Nowy rok przynosi jednak numer „Nowy rok, nowy ja”, a w nim szef Alkopoligamii spotyka się na bicie Kushy z Gverillą. Wspólnie stworzyli kawałek, mówiący o… A z resztą, oddajmy głos autorom: „Utwór „Nowy rok, nowy ja” prezentuje myśl o tym, że niezależnie od naszych szczerych chęci życie może iść lub nie iść po naszej myśli, natomiast warto próbować i korzystać z nowych szans i mimo tego, że świat płynie w swoim własnym tępie, należy walczyć o nasze prywatne zwycięstwa, nasze marzenia i naszych bliskich. Życie jednostki jest tu skontrastowane z technologią, której rozwój nigdy się nie zatrzymuje co zainspirowało Gverillę do napisania tego utworu.”

Niestety nie znaleźliśmy informacji na temat tego czy „Nowy rok, nowy ja” promuje album któregoś z muzyków. Wiemy jedynie, że jego inicjatorem był Gverilla i to on zaprosił do współpracy Mesa.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: