Drugi album producencki Grekka doczekał się premiery

Opublikowano: 20/06/2024
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Półtora roku pracy, dwa single oraz dwa listening party. Album producencki Grekka „ART OF FATNESS” doczekał się dziś swojej premiery. Materiał w całości trafił do serwisów streamingowych wraz z wyjątkowo wyczekiwanymi numerami z Keithem Murray’em, Reksem i A-F-R-O.

Wielki dzień dla Grekka nadszedł. Jego drugi album producencki ujrzał dziś światło dzienne. „ART OF FATNESS”, które przedpremierowo promowały single „AJZ” z udziałem WCK, i „Hurt”, nagrane z iNTeLLem, w całości wylądowało w sieci. Przypomnijmy, że materiał liczy łącznie 14 pozycji. Na trackliście znalazły się, m.in. numery z Keithem Murray’em, Reksem i A-F-R-O, które wzbudzały chyba największe zainteresowanie słuchaczy.

Grekk premierę „ART OF FATNESS” świętuje wraz z innymi ludźmi zaangażowanymi w projekt. W warszawskim pubie Piwna beczka odbędzie się dziś listening party albumu, po którym nastąpi jam session. Swoją obecność podczas imprezy premierowej zapowiedziało kilku gości, obecnych na „ART OF FATNESS”. Będzie to więc idealna okazja, żeby nabyć fizyczne wydanie materiału, zamienić parę słów z Grekkiem i gośćmi z płyty, a także zgarnąć ich podpisy. Podobna impreza z przedpremierowym odsłuchem „AOF” odbyła się w miniony wtorek w Poznaniu.

ART OF FATNESS” ma swoją premierę dziś, 20 czerwca. Za wydanie materiału odpowiada nowopowstała wytwórnia IXOZ RECORDS. Dystrybucją cyfrową zajmuje się natomiast Mugo, a za dystrybucję fizyczną odpowiadać będzie MyMusic/baisel.pl. Przedsprzedaż „ART OF FATNESS” trwa na www.artoffatness.pl.

Grekk - ART OF FATNESS - okładka

Grekk – Art Of Fatness

 1. Enter
 2. Ajz feat. WCK
 3. Hurt feat. iNTeLL (2nd Generation Wu)
 4. Siema, co tam feat. MOKA, DJ Kobra
 5. Do jutra feat. Kickmatic, Maggy Moroz, PTR
 6. Stop playing feat. Keith Murray
 7. 1973 feat. MC Grzechu, Drapacze Wosq
 8. Szare dni feat. Rane (Inicjatywa)
 9. The older, the better feat. Reks, KMC, A-F-R-O
 10. Disco Inferno feat. Bartek Koko, #PROlike, NMBR
 11. Enrico Palazzo feat. Cira, DJ Kobra, DJ Kolega
 12. Nigdy, ani kiedykolwiek feat. KMC
 13. Esc
 14. Stop playing (Eprom remix) feat. Keith Murray

(Fot. główna – autor: Michał Warguła)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: