Intruz atakuje Żabsona

Opublikowano: 29/05/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Trzeba przyznać, że Intruz, którego pod swoje skrzydła wzięła wytwórnia Step Records, z każdym kawałkiem udowadnia, że zasługuje na swój kawałek tortu z rapowej sceny. W dniu premiery swojej debiutanckiej płyty, Reprezentant Opola wypuszcza kolejny singiel, pt: „Racja dyskryminacja 2”.

„Racja dyskryminacja 2” jest nawiązaniem do kawałka „Racja/Dyskryminacja” z września zeszłego roku. W obu numerach Intruz odnosi się do zjawisk, z którymi się nie zgadza i które jawnie dyskryminuje. W znaczącym stopniu skupia się na nowej fali rapu. Przy okazji dzisiejszego singla poszły kolejne strzały i nie są to strzały w powietrze. Solidny liść powędrował prosto w twarz Żabsona:

„Wasza warstwa make up’u sypie Wam się na iPhone’y,
Rap i porno strony, niech ruchają się Żabsony”


Intruz poczyna sobie śmiało jak na debiutanta, ale absolutnie nie można też odmówić mu umiejętności i słuszności. Podział na nową i starą szkołę uwidacznia się coraz bardziej. Wyczekiwać będziemy teraz reakcji Żabsona na zaczepkę reprezentanta Step Records, choć szczerze mówiąc nie liczymy, że zakończy się to nowym beefem, w którym naszym subiektywnym zdaniem, Intruz zrobiłby sobie przepyszną francuską kolację z żabimi udkami jako główne danie.

Album „Lokalny chłopaczek” nabyć można pod linkiem: http://www.preorder.pl/intruz

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: