Kool G Rap & 38 Spesh wypuścili klip zwiastujący wspólny album

Opublikowano: 29/05/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Wspólny klip Kool G Rapa38 Spesh zrealizowany został do numeru “Upstate 2 Queens”, który swoją premierę w wersji audio miał na początku miesiąca. Singiel zwiastuje album “Son Of G Rap” stanowiący wspólne wydawnictwo Kool G Rapa i 38 Spesha.

Premiera materiału zapowiedziana została na 8 czerwca, a wśród zaproszonych przez autorów na niego gości znaleźli się N.O.R.E, AZ, Freddie Gibbs, CormegaMeyhem Lauren oraz Anthony Halmilton! Bardzo ciekawie wygląda również lista zaangażowanych w projekt “Son Of G Rap” producentów, wśród których znajdziemy m.in. DJ’a Premiera, Pete Rocka, Alchemista, Showbiza i Daringera. Za produkcję na “Son Of G Rap” odpowiedzialny jest również sam 38 Spesh, który dostarczył beat m.in. do singlowego numeru “Upstate 2 Queens”.

Wygląda na to, że już w przyszły piątek otrzymamy solidną porcję nowojorskiego, klasycznie brzmiącego rapu! A tymczasem przypominamy, że całkiem niedawno wspominaliśmy o Kool G Rapie w naszym cyklu TOP 5 traktującym o raperach z wadami wymowy. Sprawdźcie.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: