Miły ATZ dołącza do grona artystów Revolume

Opublikowano: 31/03/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Miły ATZ to dobry ziom i zawsze miło jest nam o nim wspomnieć. Kolejną do tego okazją jest ogłoszenie, że Miły wstąpił właśnie do grona artystów reprezentowanych przez agencję Revolume, pod opieką, której znajdują się już tacy gracze jak np. Sokół, PRO8L3M, Dwa Sławy i Rasmentalism.

MC, autor tekstów, czasami również DJ i producent. Urodzony w 1995 roku w Gnieźnie. Do niedawna związany z Mordor Muzik, aktualnie członek gdyńskiej ekipy Undadasea i labelu Def Jam Recordings Poland.

Styl Miłego ATZ to wypadkowa naleciałości z UK, takich jak: grime, uk garage czy drum n bass, ale również zajawki na klasyczny nowojorski rap i brzmienia lo-fi. Razem z Mordor Muzik i Undą wielokrotnie sprawdzał się na scenie podczas największych imprez, takich jak Open’er, Up To Date, Upper Festival czy Hip Hop Kemp oraz bardzo wielu imprez klubowych w formule soundsystemowej. Ma na koncie występy obok kluczowych postaci basowej sceny UK: Killa P, Commodo, Chimpo, Skelecta czy Flava D oraz współpracę z wieloma czołowymi artystami polskiej sceny rapowej. Uczestnik siódmej edycji Popkiller Młode Wilki wydał w 2019 roku mixtape „Dyktafon” oraz EP-kę „Deadline”. Aktualnie pracuje nad swoim pierwszym legalnym LP. Premiera albumu „Czarny Swing” zapowiedziana jest na 29.05.2020. Płyta ukaże się nakładem Def Jam Recordings.

Przed tygodniem ukazał się drugi singiel zapowiadający debiutancką płytę Miłego ATZ. W tytułowym utworze „Czarny swing”, wyprodukowanym przez Atutowego, udzielił się gościnnie DJ Falcon1. Za teledysk odpowiada Nikara Guaguacamole. Preorder debiutanckiego albumu dostępny jest na stronie: https://milyatz.pl/mily-atz.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: