Soulpete zapowiada nowe wydawnictwa: „BonSoul 4” z Bonsonem i „Triste Sol” z Te-Trisem

Opublikowano: 21/06/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Soulpete nie zwalnia tempa! Po ukazaniu się „Postaci Fikcyjnych” nagranych z Laikiem, w przygotowaniu są dwa nowe wydawnictwa. Pierwszym z nich jest czwarta już odsłona tworzonej wraz z Bonsonem serii „BonSoul”, a zaraz po nim ukazać ma się nagrana wraz z Te-Trisem epka „Triste Sol”.

Wydawnictwo „BonSoul 4 Kiwka, fifka, rap do piwka” ukazać powinno się, tradycyjnie już, na początku wakacji. Panowie przekazali informacje, że pierwszym wypuszczonym singlem będzie numer nagrany wraz z Junesem oraz zaprezentowali okładkę swojej nowej epki. „Tak. To oficjalna okładka. Opakowanie też nie będzie standardowe. Bo jak widać jest to GRA, więc żaden digi nie wchodzi w grę” – napisał o zaprojektowanym przez MDOOM’a coverze Soulpete.

 

Projekt Te-Tris x Soulpete światło dzienne ujrzeć ma natomiast gdy wakacje będę już w pełni. Poznaliśmy również okładkę epki „Triste Sol” i fragment jednego z numerów. Materiał stworzony wraz z Tetem lubelski producent opisał następującymi słowami: „TRISTE SOL” (tak, to coś znaczy). Płyta niebawem. Bardzo miła dla ucha. Klip na dniach. I w ogóle fajnie”.

 

Preorder obu wydawnictw wystartować ma już wkrótce!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: