Sprawa morderstwa Jam Master Jay’a została zamknięta

Opublikowano: 07/11/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Postaci legendarnego Jam Master Jay’a raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Uzdolniony muzyk, producent i DJ. Człowiek odpowiedzialny za sukces grupy Run-DMC, do której dołączył w 1982 i odkrywca wielu innych rapowych talentów. Jego życie przerwane zostało nagle i w sposób nadal niezrozumiały. 30 października 2002 Jason William Mizell został śmiertelnie postrzelony w swoim studiu nagraniowym w Queens.

Kilka dni temu natomiast, w 15 rocznicę tragicznej śmierci Jam Master Jay’a nowojorska policja postanowiła zakończyć trwające półtora dekady śledztwo. Niestety, sprawa morderstwa Master Jay’a zamknięta została ze statusem nierozwiązana.
Powodem sprawy bez jej rozwiązania jest brak wystarczających dowodów do postawienia zarzutów komukolwiek. Śledczy zaznaczają jednak, że śledztwo może zostać wszczęte ponownie w momencie pojawienia się nowych , wiarygodnych dowodów. A przypomnijmy, że jedną z hipotez detektywów były gangsterskie porachunki, gdzie w ich tle przewijała się postać 50 Centa. Jak to jednak w hiphopowym świecie wygląda, sprawy morderstw raperów najczęściej pozostają bez wyjaśnienia.

A my, oddajmy szacunek jednej z wybitniejszych postaci hiphopu i odpalmy jeden z większych hitów, przy których powstaniu udział wziął legendarny Jam Master Jay.

 

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: