Tau i Misiek Koterski działają na nas jak „Grawitacja”

Opublikowano: 24/06/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Czwartym klipem, promującym nadchodzący album Tau „Remedium 2” jest „Grawitacja”. Do współpracy przy nim, kielecki raper zaprosił aktora, Miśka Koterskiego. Wspólnie starają się dowieść, że koniec końców, wszyscy jesteśmy tacy sami.

„Cichy śpiew”, „Street Credit”, „Say Cheese”, a od wczoraj również „Grawitacja”. Tak prezentuje się lista klipów, które promują nadchodzący album Tau, zatytułowany „Remedium 2”. Trzeba przyznać, że dotychczasowy wybór singli robi wrażenie i jeśli reszta materiału utrzymana będzie na podobnym poziomie, Tau może sporo namieszać w podsumowaniach 2024.

Najnowszy klip, do utworu „Grawitacja”, pojawił się na kanale Bozon Records wczoraj i opatrzony został nietuzinkowym klipem. Tau upodabnia się w nim do Jokera, z universum DC, ale nie jest w tym sam. Towarzyszy mu bowiem dobrze znany polskim widzom Misiek Koterski. Wspólnie, niczym tytułowa „Grawitacja”, starają się ściągnąć nas na Ziemię i uzmysłowić, że jakiejkolwiek maski byśmy nie założyli, ile nie posiadali i jakiejkolwiek roli społecznej nie przybrali, wszyscy jesteśmy tacy sami.

Data premiery albumu Tau „Remedium 2” nie została jeszcze ujawniona. Na swoim profilu jednak raper poinformował, że fizyki wyśle najprawdopodobniej w tym tygodniu. Preorder zamówić można na stronie Bozon Records.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: