To dudni „Poltergeist” zwiastujący projekt HARPIA

Opublikowano: 20/06/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Bartek KOKO, Plako Wajber i Siódmy nagrali wspólny mini album „HARPIA”, o czym wiemy od ponad tygodnia. Dzisiaj natomiast pojawił się „Poltergeist” – pierwszy singiel zwiastujący mające ukazać się jeszcze w tym miesiącu najnowsze wydawnictwo spod szyldu Under The Top.

Bartek KOKO i Plako Wajber wspólnie nagraną płytę, za której brzmienie wyłącznie odpowiada Siódmy zapowiedzieli w pierwszej połowie czerwca. Wówczas też dowiedzieliśmy się, że 27 czerwca światło dzienne ujrzeć ma „HARPIA”, czyli składające się z dziewięciu numerów EP. Dzisiaj, w singlowej formie, otrzymujemy pierwszy z nich. Jest to kawałek „Poltergeist”, którego tytuł, jak i treść oraz klimat, nawiązują do słynnego filmu Tobe’ego Hoopera z 1982 roku. „Poltergeist”, na klipie uwieczniony przez Pavulo i Karola Świerada jest jednocześnie pierwszym i ostatnim singlem zwiastującym, że „HARPIA” pojawi się jeszcze w tym miesiącu.

„Poltergeist to pierwszy singiel promujący EP pt. „HARPIA”. Inspirowany filmem z 1982 roku utwór to pełna humoru zabawa słowem, stylem i klimatem.
Bartek KOKO oraz Plako Wajber na mega oldschoolowym bicie od Siódmego unoszą się ponad chodnikami, wychodzą z szafy i straszą jak film Tobe Hoopera.
Dla miłośników starych filmów, starego rapu i swingu, którego ze świecą dzisiaj szukać.
Sprawdź to i trzymaj się mocno”.

– Bartek KOKO, Plako Wajber, Siódmy

Bartek KOKO, Plako Wajber i Siódmy, zanim pojawił „Poltergeist”, ujawnili natomiast tracklistę albumu „HARPIA”. Jak już wcześniej zdradzono, znajdziemy na nim dziewięć utworów. Teraz, wraz z ich tytułami, dochodzi informacja, że w ich nagraniu udział wzięli także DJ Cutahead i DJ Element. Płytę „HAPRIA” zamówić możecie wysyłając wiadomość na adres projektharpia@gmail.com.

HARPIA (Bartek KOKO, Plako Wajber, Siódmy) - okładka

Bartek KOKO, Plako Wajber, Siódmy – HARPIA

  1. P***dolony rap jest brudem feat. DJ Cutahead
  2. Poltergeist
  3. Nic feat. DJ Cutahead
  4. Baggy
  5. Kanapalovers
  6. My przynosimy styl feat. DJ Cutahead
  7. Pogo feat. DJ Element
  8. Powietrze feat. DJ Element
  9. Ssemper feat. DJ Element

(Fot. główna – kadr z video „Poltergeist”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: