Wu-Tang Clan & Boot Camp Clik – współpraca kolektywna!

Opublikowano: 06/09/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W ostatnim czasie ukazały się dwa nowe numery będące efektem współpracy członków dwóch legendarnych załóg z NY – Wu-Tang Clanu oraz Boot Camp Clik. A wszystko za sprawą nie istniejącego już niestety duetu Heltah Skeltah! Najpierw, na pośmiertnym krążku Seana Price’a znalazł się numer „Clans & Cliks”, natomiast kilka dni temu ukazał się kawałek „Camp-Wu” zwiastujący album Rocka!

Jeżeli chodzi o zestawienie mc’s tworzących oba numery, nie są one co prawda nazbyt urozmaicone… Nie znaczy to jednak, że nie warte uwagi. W numerze „Clans & Click”, który znalazł się na albumie „Imperius Rex” Seana P gościnie udzielili się Smif-N-Wessun, Method Man, Raekwon, Inspektah Deck oraz Foul Monday.

W kawałku „Camp-Wu” oprócz jego autora Rocka z Heltah Skeltah usłyszeć możemy ponownie na goścince Teka & General Steela (Smif-Wessun) oraz Method Mana i Inspektah Decka. Poniższy numer zwiastuje natomiast zapowiedziany na 22 września album „Rockness A.P. (After Price)”, który stanowić będzie pierwszy w pełni legalnie wydany solowy materiał szalonego Rocka, który swoją solową działalność sygnuje jako Rockness Monstah. 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: