Grammatik reaktywacja?

Opublikowano: 09/03/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

W panteonie legend rapowych naszej sceny, obecność Grammatika jest niepodważalna. Nowy album od Eldo i Jotuze dla wielu byłby spełnieniem marzeń. Marzeń, które sądząc po Instagramie artystów, mają szansę się spełnić.

„Światła Miasta” to drugi album studyjny Grammatika i jedna z najważniejszych płyt w historii polskiego rapu. Niewątpliwa popularność, jaką Noon, Ash, Eldoka i Józek osiągnęli dzięki niemu, sprawił, że i kolejne płyty, w okrojonym już składzie, były wyczekiwane przez słuchaczy.

Przez ostatnie lata Eldo i Jotuze kilkukrotnie spotykali się na wspólnym bicie, ale były to pojedyncze strzały. Czyżby ten stan rzeczy miał się jednak zmienić?

Kilka godzin temu na profilu Instagramowym Eldoki pojawiło się zdjęcie ze studia, opisane: „Praca #eldoka #jotuze #grammatik #polskirap. Na zdjęciu widać Jotuze przy mikrofonie. Zdjęcie na swojej relacji udostępnił Józek, a tam oznaczony został również DJ Haem. Czy dwóch MC’s, DJ i sugestywny opis zdjęcia nie rozbudza nadziei na nową płytę Grammatika?

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: