A$AP Rocky z pierwszym klipem zwiastującym nowy album

Opublikowano: 06/04/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Wszyscy czekający, doczekali się! A$AP Rocky zaprezentował nam pierwszy klip zwiastujący jego nowy album. Efektowny, i zarazem mocno wykręcony klip powstał do numeru „A$AP Forever”, w którym usłyszeć możemy sampel z piosenki Moby’ego.

A konkretnie z utworu pt. „Porcelain”, który to przy produkcji numeru wykorzystali sam Rocky oraz stały współpracownik reprezentanta A$AP Mob Hector Delgado. Za reżyserię klipu do „A$AP Forever” odpowiada natomiast Dexter Navy, który odwalił tutaj kawał dobrej roboty. Sprawdźcie sami! Ci skrupulatniejsi w kolażu przejść i lekko psychodelicznych ujęć odnajdą np. samego Moby’ego! Oraz powtarzający się napis „Testing” sugerujący, że tak właśnie zatytułowany będzie trzeci solowy album A$AP Rocky’ego.

Nie sposób nie wspomnieć, że Pretty Flacko dzień przed premierą klipu do numeru „A$AP Forever” pojawił się w telwizyjnym show u Jimmy’ego Fallona. Reprezentant A$AP Mob zaprezentował tam medley powyższego kawałka z numerem „Distorted Records”. I również wyszło bardzo efektownie.

 

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: